وبلاگ

همانطور که می دانید وارد شدن به اکسپلور یک موفقیت بسیار مهمی است که با پشتکار و استراتژی هدفمند و خاصی انجام می شود و مهمترین قسمت اینستاگرام اکسپلور آن می باشد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ورود به اکسپلور اینستاگرام می پردازیم.

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام یا همان Verified Badge  که در کنار نام پروفایل شما نشان داده می شود رسمی بودن اکانت شما را بیان می کند و باید اطلاعاتی مانند نام ، مشخصات ، فعالیت خود ، عکس از پاسپورت ، مدرک هویتی شما را مشخص می کند که باید این اطلاعات را تکمیل کنید.

یکی از روش های مهم برای کسب درآمد افیلیت می باشد که اگر درست انجام شود برای صاحبان کسب و کار سودآوری بسیاری دارد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی افیلیت مارکتینگ اینستاگرام می پردازیم.

اینستاگرام قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها را فعال کرده است و با این ویژگی شما می توانید لایک پست های خود را فعال یا غیر فعال کنید تا دیگران لایک های شما را مشاهده نکنند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی اینکه چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم می پردازیم .

همانطور که می دانید اینستاگرام قوانینی برای فعالیت فالو کردن ، لایک کردن و کامنت گذاشتن دارد که اگر این قوانین را کاربران رعایت نکنند با پیام اکشن بلاک روبرو می شوند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام می پردازیم.

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام زمانی است که کاربران بیشترین فعالیت را در اینستاگرام دارند و همه به صورت آنلاین هستند . تعامل کاربران و مشارکت آنها و تعداد کامنت ها و لایک ها در زمان پست بسیار مهم می باشند.

عملکرد الگوریتم اینستاگرام مانند یک هوش مصنوعی عمل می کند یعنی با استفاده از هر لحظه داده های کاربران و آنچه که آنها علاقه دارند را بررسی و تحلیل می کند و بر اساس آن محتواهای جدید را نشان می دهد.

بومرنگ اینستاگرام یک ویدیو کوتاه و جذاب است که توسط آن تصاویر متحرک و ویدیوها به نمایش گذاشته می شود و عملکرد آن شبیه به GIF  می باشد و دائم تصاویر و ویدیوها را به عقب و جلو می برد.

افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی باعث می شود که فالوورها به شما اعتماد کنند و با خیال راحت از شما خرید کنند که روش های بسیاری وجود دارد که باعث جلب اعتماد مشتریان در اینستاگرام می شود.

یکی از قابلیت های بسیار مهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام که مورد توجه بسیاری از کاربران است ریپورت اینستاگرام می باشد.

بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام به جذب فالوور کمک بسیاری می کند و بهترین راه پیشرفت کسب و کار و برند شما است و این بخش طوری طراحی شده است که محتوای مورد علاقه شما به نمایش گذاشته می شود.

هایلایت در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که استوری های خود را نگه دارید و به مدت ۲۴ ساعت روی پروفایل و حساب کاربری شما باقی می ماند و زمانی که آن را باز می کنید نام مشاهده کننده های استوری قابل مشاهده نیست.

افکت اینستاگرام یک ایده جدید است که در آخرین آپدیت های این شبکه به آن اضافه شده است که با دوربین گوشی یا تبلت قابل اجرا است و این افکت ها نقش ویژه ای در تولید محتوای شما دارند.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام یک کمپین بازاریابی است که برای معرفی محصولات خود ، معرفی برند ، دسترسی مشتریان جدید ، افزایش فالوور در اینستاگرام و یا فروش محصول می باشد.

تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام یکی از مهمترین راه های ارتباطی بین مخاطبین و فالوورها می باشد و شما می توانید به صورت زنده و واقعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.