وبلاگ

عملکرد الگوریتم اینستاگرام مانند یک هوش مصنوعی عمل می کند یعنی با استفاده از هر لحظه داده های کاربران و آنچه که آنها علاقه دارند را بررسی و تحلیل می کند و بر اساس آن محتواهای جدید را نشان می دهد.

بومرنگ اینستاگرام یک ویدیو کوتاه و جذاب است که توسط آن تصاویر متحرک و ویدیوها به نمایش گذاشته می شود و عملکرد آن شبیه به GIF  می باشد و دائم تصاویر و ویدیوها را به عقب و جلو می برد.

افزایش فروش در اینستاگرام با اعتمادسازی باعث می شود که فالوورها به شما اعتماد کنند و با خیال راحت از شما خرید کنند که روش های بسیاری وجود دارد که باعث جلب اعتماد مشتریان در اینستاگرام می شود.

یکی از قابلیت های بسیار مهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام که مورد توجه بسیاری از کاربران است ریپورت اینستاگرام می باشد.

بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام به جذب فالوور کمک بسیاری می کند و بهترین راه پیشرفت کسب و کار و برند شما است و این بخش طوری طراحی شده است که محتوای مورد علاقه شما به نمایش گذاشته می شود.

هایلایت در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که استوری های خود را نگه دارید و به مدت ۲۴ ساعت روی پروفایل و حساب کاربری شما باقی می ماند و زمانی که آن را باز می کنید نام مشاهده کننده های استوری قابل مشاهده نیست.

افکت اینستاگرام یک ایده جدید است که در آخرین آپدیت های این شبکه به آن اضافه شده است که با دوربین گوشی یا تبلت قابل اجرا است و این افکت ها نقش ویژه ای در تولید محتوای شما دارند.

کمپین تبلیغاتی اینستاگرام یک کمپین بازاریابی است که برای معرفی محصولات خود ، معرفی برند ، دسترسی مشتریان جدید ، افزایش فالوور در اینستاگرام و یا فروش محصول می باشد.

تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام یکی از مهمترین راه های ارتباطی بین مخاطبین و فالوورها می باشد و شما می توانید به صورت زنده و واقعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

منشن کردن در اینستاگرام به معنی اشاره است. یعنی زمانی که شما می خواهید شخصی را از یک پست یا فیلم آگاه کنید ، پست یا فیلم را منتشر و اسم فرد یا شخص را در آن پست معرفی می کنید که به این عمل منشن کردن می گویند . 

تکنیک های مهم لایو اینستاگرام - لایو اینستاگرام دارای تکنیک های خاص خود می باشد که با استفاده از این لایو می توان کسب و کار خود را به بهترین شکل به مخاطبین نشان دهید و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود به همین منظور ما در این مقاله به بررسی تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام می پردازیم.

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام به معنی موقعیت مکانی است . یعنی شما با این کار به فالوورهای خود نشان می دهید که استوری یا پست مورد نظر شما مربوط به کدام مکان است به همین منظور ما در این مقاله به بررسی لوکیشن دلخواه در اینستاگرام می پردازیم .

کلوزفرند در اینستاگرام یکی از قابلیت های اینستاگرام است و یک حالت شخصی سازی پیج شما می باشد که یک نوع تفکیک بین فالوورهای شما ایجاد می کند و قابلیتی است

طراحی پست اینستاگرام نه تنها باعث جذب مخاطبان و افزایش فاوور در اینستاگرام می شود بلکه باعث برندسازی و تبلیغات از محصول و خدمات شما می شود و یک نوع بازاریابی موفق می باشد

قابلیت ریلز Reels در اینستاگرام شبیه به تیک تاک است و ویدیوهای جالب و سرگرم کننده که باعث خوشحالی مردم و جلب توجه کاربران می شود را به نمایش می گذارند