فالوور فعال چیست

فالوور فعال چیست

اساسا به هر شخصی که صحفه شما را در اینستاگرام دنبال کنند فالوور گفته می­شود اما تفاوت بین فالوور فعال و کسی که هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارد از زمین تا آسمان است . افزایش تعداد فالوور فعال و واقعی مزیت­های فراوانی برای صحفه اینستاگرام ما دارد اما سوال مهم و اساسی این است که فالوور فعال چیست ، به چه کسی گفته می­شود و چگونه به رشد صفحه اینستاگرام ما کمک می­کند .

اساسا به هر شخصی که صحفه شما را در اینستاگرام دنبال کنند فالوور گفته می­شود اما تفاوت بین فالوور فعال و کسی که هیچ فعالیتی در اینستاگرام ندارد از زمین تا آسمان است . افزایش تعداد فالوور فعال و واقعی مزیت­های فراوانی برای صحفه اینستاگرام ما دارد اما سوال مهم و اساسی این است که فالوور فعال چیست ، به چه کسی گفته می­شود و چگونه به رشد صفحه اینستاگرام ما کمک می­کند .

در این مقاله سعی می کنم به این پرسش پاسخ دهیم تا بتوانید بهترین روش را برای خرید فالوور اینستاگرام انتخاب کنید .

نقش مهم فالوور فعال

اینستاگرام محیطی را پدید آورده است که افراد با داشتن یک هدف مشخص و برنامه ریزی درست برای آن می­توانند به درآمد زایی خوبی دست پیدا کنند ، از فریلنسری ، اینفلوئنسری و تولید محتوا در هر زمینه­ای گرفته تا دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ و تبلیغ کسب و کار خود . اینستاگرام توانایی این را دارد که سکویی باشد برای پرتابافزایش تعداد فالوور فعال و واقعی مزیت­های فراوانی برای صحفه اینستاگرام ما دارد اما سوال مهم و اساسی این است که فالوور فعال چیست ، به چه کسی گفته می­شود و چگونه به رشد صفحه اینستاگرام ما کمک می­کند شما به سمت هدفتان . 

این ویژگی ­ها باعث شده است که در سرتاسر دنیا اینستاگرام برای کاربران پلتفرمی جذاب باشد . حتی می­توان گفت که در ایران استقبال بیشتری از این رسانه اجتماعی به عمل آمده است و افراد زیادی با استفاده درست از آن به موفقیت­های چشمگیری دست پیدا کرده­اند . 

پس بهره بردن از یک برنامه مشخص و استفاده درست از ابزارهای مورد نیاز می­تواند تاثیر چشمگیری در به موفقیت رسیدن ما و دستیابی به درآمدزایی داشته باشد . 

فالوور فعال و واقعی یکی از ابزارهای مهم برای رسیدن به این هدف است در واقع اهمیت جذب فالوور فعال در این است که ، افزایش تعداد فالوور فعال یا دنبال کننده حقیقی ، برای صفحه شما اثبات اجتماعی به همراه دارد . همچنین می تواند به جذب فالوور­های بیشتری کمک کند .

ویژگی ­های فالوور فعال

دنیای مجازی شاید با دنیای واقعی بسیار تفاوت داشته باشد اما دارای اشتراکاتی نیز است . مانند دنیای واقعی که بعضی از افراد فعال و بعضی دیگر کمتر یا بیشتر فعال هستند ، این قضیه در در دنیای مجازی و محیط اینستاگرام نیز صادق است. کاربرانی هستند که به صورت مستمر و به اشکال مختلف در این رسانه اجتماعی فعالیت می­کنند که به آن­ها فالوور فعال گفته می­شود .

حساب­های کاربری یا اکانت­هایی که به آن­ها فالوور فعال گفته می­شود دارای ویژگی­هایی هستند که به شما کمک می­کنند آن­ها را بهتر شناسایی کنید . این ویژگی­ها عبارتند از :

  1. در صحفه خود به صورت روزانه یا چند روز یک بار پست و یا استوری به اشتراک می­گذارند .
  2. پست افراد یا صفحاتی را که دنبال می­کنند را به صورت منظم لایک می­کنند .
  3. از استوری به صورت مستمر بازدید می­کنند . 
  4. عکس پروفایل خود را هر چند وقت یک بار تعویض و یا در بیوگرافی خود تغییر ایجاد می­کنند .
  5. زیر پست افراد و صفحاتی که دنبال می­کنند ، کامنت می­گذارند .

مزیت­های فالوور فعال

برای رسیدن به فالوور زیاد دو راه وجود دارد . پیاده سازی یک استراتژی درست و بلند مدت که بسیار وقت گیر و تخصصی است و یا می­توانید اقدام به خرید فالوور کنید . طبیعی است که مورد دوم راحت­تر ، سریع­تر و کم هزینه­تر است . 

اما نکته ­ای که باید به آن توجه کرد این است که فالوور غیر واقعی یا فیک ، کلا جنبه فیک دارد و در افزایش سطح تعامل صفحه اینستاگرام شما نه تنها تاثیری ندارد بلکه ممکن است بازخورد منفی برای شما به ارمغان بیاورد .

جذب فالوور واقعی با افزایش سطح تعامل برای صحفه شما همراه است . مزیت­های فالوور فعال را می­توان اینگونه تقسیم بندی کرد :

  1. به افزایش آمار بازدید استوری شما کمک می­کند .
  2.  پست­های شما را به طور منظم لایک می­کند در نتیجه تعداد لایک پست­های شما افزایش می یابد .
  3. پست­های شما را می­بیند در نتیجه ویو ویدیوهای شما بالا می­رود .
  4.  آمار بازدید از پروفایل شما افزایش می یابد .

کلام آخر 

جذب فالوور فعال می­تواند سرعت رشد صحفه اینستاگرام شما را چندین برابر کند . اقدام به خرید فالوور فعال راحت­ترین و سریع­ترین مورد برای دستیابی به این هدف است . 

فالوورهای فعال و واقعی این توانایی را دارند که با فعالیت­های خود سطح تعامل را در صفحه شما بالا ببرند که این خود باعث جذب فالوور­های بیشتری حتی مدت­ها پس از خرید می­شود .