چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم

چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم

از دست دادن دسترسی به اینستاگرام به دلیل هک شدن حساب کاربری شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد. برای این اینکه بدانید چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم با ما در این مقاله همراه باشید.

از دست دادن دسترسی به اینستاگرام به دلیل هک شدن حساب کاربری شما می تواند بسیار آزار دهنده باشد. برای این اینکه بدانید چگونه پیج هک شده اینستاگرام را بازیابی کنیم با ما در این مقاله همراه باشید.

در این مقاله راه کار هایی را ارائه می دهیم که می تواند برای بازیابی حساب هک شده اینستاگرام مفید واقع شود. حتی با مطاله این مقاله می توانید اقداماتی انجام دهید تا از بروز آن در آینده جلوگیری کنید.

همچنین اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید ، به سایر مقاله های سایت نگاهی بیندازید.

مراحل بازیابی پیج هک شده اینستاگرام 

در اینجا مهم ترین نکته ای که باید رعایت کنید ، سریع عمل کردن است. طبق الگوریتم های اینستاگرام ، پس از 14 هفته از لحظه ای که دسترسی به آن را از دست داده اید ، بازیابی حساب تقریباً غیرممکن می شود.

اگر متوجه شدید که از حساب اینستاگرام خود خارج شده اید و امکان دوباره وارد سیستم شدن را ندارید ، مراحل بازیابی پیج هک شده اینستاگرام را دنبال کنید.

بازیابی پیج هک شده اینستاگرام از طریق ایمیل 

ایمیل خود را برای دریافت پیام از اینستاگرام بررسی کنید. اگر حساب شما هک شده باشد ، ایمیل جدیدی درباره فعالیت مشکوک از حساب خود یا تغییر جزئیات حساب خود دریافت خواهید کرد.

اگر سریع اقدام کنید ، ممکن است بتوانید این تغییر را با استفاده از لینک ارائه شده در آن ایمیل خنثی کنید. سپس وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و رمز عبور خود را تغییر دهید. 

اگر این مورد برای شما عملی نشد ، به مرحله بعدی بروید.

درخواست لینک ورود به سیستم از اینستاگرام

اگر هنوز نمی توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید ، می توانید اینستاگرام را وادار کنید تا برای شما یک لینک ورود ، به آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال کند. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

 

  1. به صفحه ورود به اینستاگرام بروید و بر روی "رمز عبور خود را فراموش کرده اید" کلیک کنید.
  2. سپس شما به قسمت Trouble Logging in وارد خواهید شد.
  3. برای دریافت لینک ، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و روی Send Login Link (iOS) یا Next (Android) کلیک کنید.
  4. بعد از این که از اینستاگرام ایمیل یا پیام کوتاه دریافت کردید ، می توانید از لینک ورود به سیستم برای دسترسی به حساب خود استفاده کنید. پس از ورود مجدد به سیستم ، حتماً رمز ورود خود را تغییر دهید.

بازیابی پیج هک شده اینستاگرام  با کد امنیتی 

این امکان وجود دارد تا اکانت هک شده اینستاگرام خود را با استفاده از یک کد امنیتی بازیابی کنید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید :

 

  1. به صحفه اینستاگرام بروید و بر روی لینک "رمز عبور خود را فراموش کرده اید" کلیک کنید.
  2. در پایین صفحه بعدی ، روی "آیا به کمک بیشتری نیاز دارید؟" (Need More Help?) کلیک کنید.
  3. آدرس ایمیل یا شماره تلفنی را که می خواهید کد امنیتی اینستاگرام به آن ارسال شود را انتخاب کنید. سپس روی ارسال کد امنیتی کلیک کنید.
  4. در صفحه بعد ، کد را از پیام وارد کرده و آن را تایید کنید.

گزارش پیج هک شده به اینستاگرام

اگر همه موارد فوق ناموفق بودند ، آخرین گزینه شما گزارش دادن حساب خود و درخواست پشتیبانی از اینستاگرام برای دسترسی مجدد به حسابتان است.

برای انجام این کار ، به صفحه راهنما برای بازیابی پیج خود بروید. این بار به جای درخواست کد امنیتی ، بر روی "من نمی توانم به این ایمیل یا شماره تلفن دسترسی پیدا کنم" (I can’t access this email or phone number) کلیک کنید.

در صفحه بعد ، فرم مربوط به جزئیات حساب خود را پر کنید. حساب من هک شد را انتخاب کنید و روی درخواست پشتیبانی کلیک کنید.

اینستاگرام در خواست شما را بررسی می کند. سپس از شما درخواست تأیید هویت می کند. یکی از راه های انجام این کار گرفتن سلفی برای اینستاگرام است.

بعد از بررسی اینستاگرام یک کد برای شما ارسال می کند. شما باید با نگه داشتن یک کاغذ که کد ارسالی روی آن نوشته شده است ، یک عکس سلفی از خود بگیرید. سپس کارمندان عکس را با عکس های به اشتراک گذاشته شده شما مقایسه می کنند و تعیین خواهند کرد که آیا شما صاحب حقیقی اکانت هستید یا خیر.