ترفند های هشتگ گذاری در اینستاگرام

ترفند های هشتگ گذاری در اینستاگرام

اینستاگرام در رونق کسب و کار ها تاثیر به سزایی داشته است. بدون شک هشتگ گذاری در اینستاگرام یکی از راه کار هایی است که افراد بیشتری را جذب پیج شما می کند و تاثیر به سزایی در رونق کسب و کار شما خواهد داشت.

اینستاگرام در رونق کسب و کار ها تاثیر به سزایی داشته است. بدون شک هشتگ گذاری در اینستاگرام یکی از راه کار هایی است که افراد بیشتری را جذب پیج شما می کند و تاثیر به سزایی در رونق کسب و کار شما خواهد داشت.

شاید اول بهتر باشد با تاریخچه هشتگ به طور مختصر آشنا شویم. هشتگ یا نماد (#) قبل از آگوست 2007 به روش های مختلف در سراسر وب مورد استفاده قرار می گرفت اما اهمیت و جایگاه امروزش را نداشت. اولین بار کریس مسینا، یک طراح محصول از سیلیکون ولی، هشتگ را به توییتر آورد و به عنوان بنیانگذار هشتگ در شبکه های اجتماعی شناخته شد.

هشتگ گذاری درست و به جا در اینستاگرام و سایر شبکه های اجنماعی از اهمیت به خصوصی برخوردار شده است. در این مقاله سعی می کنیم شما را با ترفند های هشتگ گذاری در اینستاگرام آشنا کنیم.

همچنین اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید ، به سایر مقاله های سایت نگاهی بیندازید .

 

اهمیت هشتگ گذاری در اینستاگرام

سوال اسای اینجاست که چرا استفاده از هشتگ در بازاریابی اینستاگرام شما حیاتی است؟ در جواب باید به این نکته اشاره کرد که پست های اینستاگرامی که از هشتگ استفاده می کنند در مقایسه با پست هایی که بدون آن هستند، 12.6٪ بیشتر تعامل دارند.

نکته دیگر این است که هشتگ ها نه تنها به کاربران شبکه های اجتماعی کمک می کنند تا مطالب را مرتب و طبقه بندی کنند، بلکه یکی از نیروهای محرک برای بازاریابی بهتر و موثر تر هستند.

 

 راهکار هایی موثر برای هشت گذاری در اینستاگرام

شاید قبلاً از هشتگ در پست ها و نظرات خود در اینستاگرام استفاده کرده باشید. اگر به دنبال تقویت تأثیر پست هایتان در محیط اینستاگرام هستید، این نکات به شما کمک می کند به بهترین وجه برای پست های خود هشتگ گذاری کنید. 

در مورد هشتگ های مورد نظرتان تحقیق کنید

نکته کلیدی در انتخاب هشتگ های خوب این است که آن ها را با توجه به منافع مخاطبان مورد نظر و هدفتان انتخاب کنید. هم چنین این هشتگ ها نباید بیش از حد هم محبوب باشند زیرا باعث گم شدن پست شما در میان تعداد کثیری از پست های دیگر می شود. 

 

بیش از حد هشتگ گذاری نکنید

اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا حداکثر از 30 هشتگ در هر پست استفاده کنید. اما بهتر است وقت خود را صرف تحقیق و استفاده از چند هشتگ فوق العاده موثر کنید. تجربه نشان داده است که تعداد بهینه هشتگ در هر پست 11 عدد است.

 

از دیگر پیج های موفق اینستاگرام الهام بگیرید

الهام گرفتن از افراد موفق نه تنها مشکلی ندارد بلکه می تواند بسیار مفید باشد. پیوستن به هشتگ هایی که با فعالیت شما موضوع مرتبطی دارند و مخاطب شما احتمالاً آن ها را دنبال می کند ، می تواند به جذب مخاطب برای پیج شما کمک فراوانی کند.

 

هشتگ های خود را ثابت نگه دارید

از هشتگ های متداول خود در پست های جدید استفاده کنید. با این حال ، کمی تغییر نیز بد نیست. چند مورد هشتگ جدید اضافه کنید که بیشتر به عکس یا ویدیویی که به اشتراک می گذارید مربوط هستند. 

مرتبط بودن موضوع و هشتگ مورد استفاده بسیار مهم است. اگر کسی هشتگی را جستجو می کند و پست فوق العاده نامرتبط شما در آن ظاهر می شود، می تواند کل برند شما را زیر سوال ببرد.

برای اتصال از هشتگ استفاده کنید

هشتگ ها راهی عالی برای ارتباط با دیگران و ایجاد جامعه هستند. استفاده از هشتگ های پرطرفدار و مرتبط با فعالیت شما به کشف شرکای جدید و افراد موثر در بازار هدف شما ، کمک خواهد کرد.

همچنین ایجاد یک کمپین بازاریابی اینستاگرام حول یک هشتگ می تواند یک روش فوق العاده مفید برای شراکت با یک برند تجاری مرتبط با فعالیت شما باشد. این امر به بیشتر در معرض دید بودن فعالیت شما کمک خواهد کرد.

 

هشتگ های خاص خود را ایجاد کنید

نکته جالب در مورد هشتگ گذاری این است که شما محدود به استفاده از هشتگ های دیگر که قبلاً استفاده شده اند نیستید. در اینجا خلاقیت می تواند به شما کمک کند تا یک کمپین هشتگ حول برند تجاری خود بسازید. این امر اگر به روشی خلاقانه و جذاب انجام شود ، این توانایی را دارد تا برند شما را به سطح کاملا جدیدی برساند.