ترفند های افزایش لایک در اینستاگرام

ترفند های افزایش لایک در اینستاگرام

دو ضربه سریع ، لایک کردن ، قلب و هرچیز دیگری که گفته می شود. در واقع لایک ها در این شبکه اجتماعی به مانند پول هستند ؛ و ترفند های افزایش لایک در اینستاگرام حکم رسیدن به پول بیشتر را دارد زیرا این لایک ها هستند که نیروی محرک کاربران برای ارائه محتوای عالی اند.

دو ضربه سریع ، لایک کردن ، قلب و هرچیز دیگری که گفته می شود. در واقع لایک ها در این شبکه اجتماعی به مانند پول هستند ؛ و ترفند های افزایش لایک در اینستاگرام حکم رسیدن به پول بیشتر را دارد زیرا این لایک ها هستند که نیروی محرک کاربران برای ارائه محتوای عالی اند.

در این مقاله سعی می کنیم روش ها و ترفند هایی برای افزایش لایک در اینستاگرام ارائه دهیم که می توانند برای رسیدن به لایک های بیشتر مفید واقع شوند.

همچنین اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید ، به سایر مقاله­های سایت نگاهی بیندازید . 

 

 روش ها و ترفند های افزایش لایک در اینستاگرام

1 - از هشتگ های مناسب استفاده کنید

هشتگ ها به شما کمک می کنند تا افراد بیشتری را در بین مخاطبان مورد نظر خود جذب و در نهایت لایک های بیشتری را در اینستاگرام کسب کنید.

هشتگ ها باید متناسب با محتوا تولید شده شما باشند. هنگام ایجاد استراتژی بازاریابی برای اینستاگرام خود ، باید درباره هشتگ های مناسب کنید تا با استفاده درست از آن ها لایک های بیشتری به دست آورید.

2 - از تگ کردن استفاده کنید

تگ ها مانند هشتگ ها عمل نمی کنند ، اما هدف مشابهی دارند که افزایش دسترسی و تعامل است. اگر در پست هایتان حساب های کاربری مرتبط با خود را تگ کنید ؛ کمک فراوانی به افزایش تعامل در پیج شما می شود.

در واقع استفاده از تگ در پست ها باعث افزایش احتمال نمایش آن در صفحه اکسپلور فالوور حساب های تگ شده می شود. این امر باعث می شود پست شما برای افراد بیشتری به نمایش درآید که نتیجه اش دریافت لایک های بیشتر برای شما است.

3 – از لوکیشن تگ استفاده کنید

پست های اینستاگرام که از لوکیشن استفاده می کنند ، 79٪ بیشتر از پست های بدون لوکیشن درگیر مشارکت و تعامل می شوند. بنا بر این آمار استفاده از لوکیشن تگ راهی است عالی برای دیده شدن پست ها و دریافت لایک های بیشتر.

با اسنفاده از تگ های لوکیشن افراد بیشتری از مخاطبان ، شما را کشف کرده و با محتوای شما درگیر می شوند. به ویژه اگر یک تجارت محلی کوچک داشته و به دنبال برقراری ارتباط با مردم منطقه خود باشید ؛ استفاده از لوکیشن تگ امری بسیار مهم است.

4 – پست هایتان را در ساعاتی که اکثر کاربران فعال هستند آپلود کنید

طبق الگوریتم های اینستاگرام ، یکی از مهمترین فاکتورهای دریافت لایک بیشتر ، ارسال پست در زمانی است که مخاطبان شما بیشترین فعالیت را دارند.

وقتی پست شما به سرعت دیده شود ، الگوریتم تشخیص می دهد که محتوای خوب یا کاربر پسندی تولید شده است ، بنابراین برای کاربران بیشتری نشان داده می شود و اگر خوش شانس باشید در صفحه اکسپلور نیز به نمایش در می آید.

5 – به طور مداوم فعال باشید

یک دستورالعمل مشخص برای تعداد پست در اینستاگرام وجود ندارد ، اما به یاد داشته باشید که تداوم و نظم داشتن در آپلود کردن پست ها از تعداد آن مهم تر است.

با داشتن ثبات در بارگذاری پست ها در اینستاگرام خود ، مخاطبان شما به منظم بودن محتوای شما عادت می کنند. این امر باعث می شود تا شما به عنوان یک برند و پیج معتبر و جذاب شناخته شوید.

اما به یاد داشته باشید که نباید بیش از حد پست بگذارید. این موضوع علاوه بر اینکه وقت شما را بیهوده می گیرد ، باعث ایجاد تاثیر منفی در مخاطبان شما می شود.

6 - میزبان یک مسابقه یا یک بازی آنلاین باشید

نکته آخر و آخرین مورد از ترفند های افزایش لایک در اینستاگرام ، شامل بازگرداندن چیزی به فالوورهایتان است. برگزاری یک مسابقه روشی خارق العاده برای جلب مشارکت در پیج شما و تضمین دریافت لایک بیشتر در اینستاگرام است.

مسابقه ها انگیزه ای برای دنبال کردن ، نظر دادن و به اشتراک گذاری محتوای شما ایجاد می کند. زیرا شانس برنده شدن جایزه برای همه جذاب است. با طراحی درست یک مسابقه ، نه تنها در اینستاگرام لایک می گیرید ، بلکه می توانید فالوور های خود را برای انتشار مجدد محتوای تولید شده تشویق کنید. این امر نه تنها باعث افزایش تعامل خواهد شد بلکه دسترسی به پیج شما نیز افزایش می دهد.