جذب فالوور هدفمند

جذب فالوور هدفمند

جذب فالوور هدفمند امروزه باعث درگیری ذهنی بسیاری از افراد دارای کسب و کار اینترنتی شده است. برخی از افراد برای بالا بردن اعتماد فالوور ها دست به خرید فالوور فیک می زنند تا یک شبه تعداد این افراد در پیج آن ها بالا رود..

جذب فالوور هدفمند امروزه باعث درگیری ذهنی بسیاری از افراد دارای کسب و کار اینترنتی شده است. برخی از افراد برای بالا بردن اعتماد فالوور ها دست به خرید فالوور فیک می زنند تا یک شبه تعداد این افراد در پیج آن ها بالا رود. اما خرید فالوور فیک نه تنها باعث رشد کسب و کار شما نمی شود بلکه یک بخش از سرمایه شما را نیز هدر می دهد. در این مطلب به شما آموزش داده خواهد شد که چگونه فالوور واقعی جذب کنید که باعث گسترش کسب و کار شما شود. 

شما عزیزان می توانید جهت خرید فالوور اینستاگرام و اطلاع از تعرفه های روز با کارشناسان ما درارتباط باشید .

استفاده از تصویر پروفایل مرتبط و جذاب برای گرفتن فالوور واقعی 

از مهم ترین نکات در جذب فالوور هدفمند انتخاب درست عکس پروفایل است. زمانی که شما یک برند ارگان و یا سازمانی دارید بهترین کار این است که لوگوی خود را تصویر پروفایل قرار دهید اما در صورتی که یک پیج شخصی با کسب و کار خودتان دارید بهتر است یک عکس واضح از چهره خود همراه با یک لبخند دلنشین را برای پروفایل انتخاب کنید. 

به منظور ایجاد یک عکس جذاب باید به پس زمینه عکس نیز دقت کنید. پس زمینه می تواند یک رنگ حذاب همراه با لوگوی شما باشد. این نکته را به یاد داشته باشید که بعد از محتوای شما، تصویر پروفایل در معرض دید افرادی ست که از اکسپلور پست شما را دیده اند. 

انتخاب نامی صحیح برای پروفایل

از دیگر مواردی که در جذب فالوور هدفمند نقش دارد، نام پروفایل است و شما باید برای انتخاب این نام حساس و دقیق عمل کنید. در صورتی که شما یک سازمان هستید باید نام کامل شرکت را درج کنید. 

اگر هم شخص هستید علاوه بر درج نام کامل خود عنوان شغلی را نیز ذکر کنید. در این صورت پیج شما شانس بیشتری برای جستجو دارد. 

قسمت بیوگرافی بسیار مهم است 

بخش مهمی که در جذب فالوور هدفمند نقش دارد، بیوگرافی پیج شما می باشد. با دیدن این بخش کاربر به این نتیجه می رسد که پیج شما را فالو کند یا خیر. 

بخش های مهم در بیوگرافی پیج 

فالو کردن شما چه ارزشی برای مخاطب دارد؟ 

شما باید به طور کاملا واضح بیان کنید که دنبال کردن پیج شما برای کاربر چه سودی دارد. در صورتی که فروشگاه لوازم خانگی دارید باید بنویسید که ارائه کننده چه مارکی هستید و کدام بخش از لوازم خانگی را تولید و یا توزیع می کنید. 

طرز فکر خود را در قالب یک شعار بیان کنید

به منظور جذب فالوور هدفمند بهتر است طرز خود را به صورت یک شعار در پیج بنویسید تا کاربر با طرز فکر شما آشنا شود و در مرحله اول از آن با خبر شود. به طور مثال می توانید بنویسید گران فروشی تعطیل. 

باید افتخارات و دستاوردهای خود را در این قسمت بیان کنید

از مهم ترین اقداماتی که باید در بیو پیج انجام شود، ذکر افتخارات و دستاوردهای شما می باشد. در صورتی که به عنوان کارآفرین برتر از شما تقدیر شده و یا مالک یک برند خاص هستید باید آن ها را در بیو بنویسید. 

باید بدانید افرادی که برای اولین بار پیج شما را می بینند در مورد شما هیچ اطلاعاتی ندارند. بنابراین با این توضیحات مختصر می توانید اطلاعات دقیقی به او بدهید. 

استفاده هوشمند از لینک

شما می توانید برای جذب فالوور هدفمند از این لینک استفاده نمایید. می توان لینک یک هدیه رایگان را در این قسمت قرار داد. 

اعتماد سازی

اعتماد سازی یکی از کارهی مهمی ست که باید به خوبی از آن استفاده نمایید. اطلاعات تماس، پیامک، آدرس و یا ایمیل می توانید به کاربر اطمینان دهید که یک شخص حقیقی هستید و می تواند با شما در ارتباط باشد. 

نوشتن محتوای درست و حسابی 

به منظور جذب فالوور هدفمند مهم ترین اقدامی که بر عهده شما می باشد، تولید محتوای دقیق و حساب شده است. در صورتی که محتوایی تولید نشود می توان گفت شما اصلا وجود ندارید. 

محتوای پیج شما می تواند در قالب متن، عکس با ویدئو باشد. باید محتوا را بر اسا علاقه و چیزی که مخاطب نیاز دارد و همچنین اهداف تجاری خود تولید کنید. 

به منظور جذب فالوور هدفمند از هشتگ مناسب استفاده کنید

از راه های دیگری که کاربر بدون فالو کردن شما می تواند به شما برسد، استفاده از هشتگ مرتبط می باشد. با استفاده از هشتگ مناسب این امکان را برای خود ایجاد می کنید تا افراد بیشتری به پیج شما سر بزنند و با ارتباطی که با هشتگ دارید و چیزی که در پیج شما وجود دارد، نهایتا تصمیم به فالوی شما می گیرد. جذب از طریق هشتگ می تواند فالوور با ماندگاری بالا را برای شما به همراه داشته باشد. 

استفاده از تکنیک نیش مارکتینگ و جذب فالوور 

در صورتی که شما برای عده ای خاص بازارسازی کنید فالوورهای خاص خود را نیز خواهید داشت. 

در صورتی که شما یک کار ارزان قیمت مانند مانتوهای ارزان و معمولی را عرضه کنید ممکن است فالوورهای شما زیاد شوند اما این حرکت را بسیاری از گالری ها انجام می دهند و رقابت با آن ها سخت خواهد شد. 

اما در صورتی که شما مانتو کار شده و قیمتی ارائه دهید افرادی خاص پیج شما را فالو می کنند که باید برای خرید مانتوهای شما ثروتمند باشند. بنابراین شما مشتریان خاص خود را جذب کرده اید و نیاز به رقابت نخواهد بود.