روش های افزایش فالوور با استوری

روش های افزایش فالوور با استوری

بسیاری از کاربران از قدرت هشتگ در اینستاگرام آگاه نیستد ؛ همچنین اطلاعی از قدرت استوری ندارند و از روش های افزایش فالوور با استوری هیچ اطلاعاتی ندارند. با کنار هم قرار دادن این دو مورد ، شما یک سلاح مخفی برای رشد و تعامل پیجتان در دست خواهید داشت.

بسیاری از کاربران از قدرت هشتگ در اینستاگرام آگاه نیستد ؛ همچنین اطلاعی از قدرت استوری ندارند و از روش های افزایش فالوور با استوری هیچ اطلاعاتی ندارند. با کنار هم قرار دادن این دو مورد ، شما یک سلاح مخفی برای رشد و تعامل پیجتان در دست خواهید داشت.

به عنوان یک تجارت ، نیازی به دسترسی به همه در اینستاگرام ندارید اما باید به افرادی که ممکن است از شما خرید کنند ، دسترسی پیدا کنید. نکات زیر به شما کمک می کند تا با به اشتراک گذاشتن استوری در زمان مناسب ، میزان جذب فالوور را برای خود افزایش دهید.

همچنین اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام را دارید ، به سایر مقاله های سایت نگاهی بیندازید .

بررسی روش های افزایش فالوور با استوری

طبق الگوریتم های اینستاگرام ، این شبکه اجتماعی تمایل دارد در صفحه اکسپلور ، اکانت و پیج هایی را به نمایش و اشتراک بگذارد که اغلب از استوری استفاده می کنند. از این رو استفاده از استوری نقش مهمی در افزایش و جذب فالوور دارد.

 نکات زیر به شما کمک خواهد کرد تا فالوور های خود را با استفاده از استوری افزایش دهید. 

1 - هر چند ساعت یک بار استوری ارسال کنید

استوری ها علاوه بر این که در بالای صحفه شما نشان داده می شوند در صفحه اکسپلور نیز وجود دارند. این به این معنی است که کاربران جدید با دیدن استوری های شما در اکسپلور ممکن است به پیج شما جذب شوند. هرچه بیشتر استوری ارسال کنید ، بیشتر در صفحه اکسپلور دیده خواهید شد و شانس خود را برای جذب فالوور بیشتر افزایش می دهید.

2 – از لوکیشن تگ استفاده کنید

هر زمان در استوری اینستاگرام خود مکانی را تگ کنید ، در استوری های آن مکان خاص نشان داده می شود. در واقع با تگ کردن لوکیشن آن مکان خاص افرادی به طور تصادفی استوری شما را می بینند و با دیدن پیج شما ممکن است به جمع فالوور هایتان اضافه شوند.

 

3 – از قابلیت نظر سنجی و کوئیز استفاده کنید

در حالی که نظرسنجی ها ابزاری عالی برای جذب مخاطب هستند ، می توان از آن ها به عنوان ابزاری برای تحقیق درباره سلیقه آن ها استفاده کرد. در واقع با استفاده از این ابزار می توان دریافت که فالوورها و مخاطبان دوست دارند چه نوع محتوایی را در صحفه اینستاگرام شما ببینند.

4 – از هشتگ درست و مناسب استفاده کنید

مشابه لوکیشن تگ ، وقتی از هشتگ در استوری خود استفاده می کنید ، این فرصت را به دست می آورید که در استوری های مربوط به آن هشتگ دیده شوید.

 در هر استوری ، حداکثر می توانید از 10 هشتگ استفاده کنید. توصیه می شوید که از همه این ظرفیت استفاده کنید. هر چقدر از هشتگ های بیشتری استفاده کنید ، احتمال این که شخص جدیدی آن را ببیند و جذب پیج شما شود ، بیشتر است.

 ممکن است فکر کنید ، " آیا این مقدار استفاده از هشتگ ها توجه اصلی را اصل داستان منحرف نمی کنند؟" در اینجا یک ترفند کوچک برای پنهان کردن هشتگ ها وجود دارد. هنگامی که هشتگ را نوشتید ، می توانید اندازه و بزرگی فونت را با ابزار سمت چپ صفحه کنترل کنید. اندازه فونت هشتگ را میکروسکوپی کنید تا کسی آن را نبیند. سپس با استفاده از رنگ متن های مختلف سعی کنید آن را با پس زمینه تطبیق دهید. با این کار نه تنها نهایت استفاده و سود را از هشتگ ها می برید بلکه توجه مخاطب را از موضوع اصلی منحرف نمی کنید.

کلام آخر

با توجه به اینکه هر روز مشاغل بیشتری برای جلب توجه و جذب مخاطب در اینستاگرام تلاش می کنند ، تعامل با محتوای نام تجاری به طور کلی کاهش یافته است. این نتیجه طبیعی و اجتناب ناپذیر محبوبیت بیش از حد اینستاگرام است. بنابراین اکنون بیش از هر زمان دیگری ، باید به مواردی بپردازید که محتوای جذابی برای فالوور شما به حساب بیاید.

با اتخاذ یک رویکرد و استراتژی درست ، می توانید محتوایی جذاب و مرتبط با علاقه و سلیقه فالوور خود تولید کنید. سپس رتبه بهتری را در الگوریتم اینستاگرام به دست خواهید آورد. 

روش های افزایش فالوور با استوری یکی از گزینه هایی است که می تواند ابزار مفیدی برای شما باشد تا مخاطبان و فالوور های بیشتری را به خود جذب کنید.