نیم تگ اینستاگرام چیست ؟

نیم تگ اینستاگرام چیست ؟

 نیم تگ اینستاگرام چیست ؟ یعنی با استفاده از نیم تگnametag  امکان ساخت یک طرح با ایموجی را به کاربران می دهد تا این طرح را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به راحتی دوستان خود را فالوو کنید

نیم تگ اینستاگرام چیست ؟ یعنی یک سری کدهای QR  که این کدها به شما کمک می کند تا به راحتی به پرفایل شخصی کسی دسترسی پیدا کنید و با استفاده از نیم تگ شما به راحتی می توانید تصویری را انتخاب کنید تا کاربران به راحتی و به صورت مستقیم وارد پیج شما شوند و با استفاده از این قابلیت دیگر احتیاج به آی دیID  و نام کاربری شما نیست و تنها با یک اسکن QR به سرعت به آی دی ID  شما دسترسی پیدا می کنند . به همین منظور ما در این مقاله به بررسی نیم تگ اینستاگرام چیست می پردازیم.

برای خرید فالوور اینستاگرام با ما همراه باشید.

استفاده از نیم تگ در اینستاگرام

 نیم تگ اینستاگرام چیست ؟ یعنی با استفاده از نیم تگnametag  امکان ساخت یک طرح با ایموجی را به کاربران می دهد تا این طرح را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و به راحتی دوستان خود را فالوو کنید . در این طرح کاربر می تواند با ساخت یک طرح ایموجی نیم تگ اختصاصی خود را طراحی کرده و با قرار دادن در پروفایل خود اجازه فالوو کردن راحت را به دوستان و آشنایان می دهد . این امر باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما خواهد شد.

اهمیت استفاده از نیم تگ

در اینستاگرام نام های مشابه زیادی وجود دارد که افراد برای دسترسی به کاربر مورد نظر باید به صورت دقیق و کامل نام کاربر را وارد کنید که معمولا به مشکل برخورد می کنند و گاهی نام کاربری شما را پیدا نمی کنند و قابلیت تگ اینستاگرام باعث شده تا با یک اسکن ساده امکان دسترسی به آی دی کاربر به شما داده شود و با استفاده از نیم تگ شما به راحتی کسب و کارتان را در اختیار کاربران قرار می دهید و شما را دنبال می کنند پس با معنای تگ اینستاگرام چیست ، تا به اینجا آشنا شدید.

چگونه برای خود نیم تگ درست کنیم ؟

نیم تگ اینستاگرام چیست ؟ استفاده از نیم تگ اینستاگرام باعث می شود که دوستان و فالوورهای بیشتری شما را دنبال کنند و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود . اکنون چگونه نیم تگ درست کنیم ؟ ابتدا کافی است وارد پروفایل خود شوید و از قسمت تنظیمات روی گزینه nametag  بزنید و نیم تگ های پیشنهادی را به شما نشان می دهد و بعد بک گراند نیم تگ را تغییر دهید و روی پشت زمینه کلیک کرده تا ایموجی نشان داده شود و بک گراند تغییر می کند .

در مرحله بعد می توانید نیم تگ خود را با تغییر رنگ شخصی سازی کنید و در این قسمت به بخش colorبروید و در صورتی که رنگ لوگوی شما بنفش باشد می توانید رنگ بک گراند را هم بنفش کنید . در انتها در صورتی که می خواهید عکس خودتان را روی آن قرار دهید باید یک عکس سلفی از خودتان بگیرید و روی پنجره ضربدر نیم تگ کلیک کنید تا تغییرات به صورت خودکار ذخیره شود و اکنون نیم تگ شما آماده است .

نحوه اشترا‌ک نیم تگ در اینستاگرام

برای سوال این که نیم تگ اینستاگرام چیست ؟ باید گفت که اشتراک گذاری در نیم تگ بسیار مهم است و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود و باید کمی خلاقیت داشته باشید مثلا اشتراک گذاری نیم تگ در فروشگاه خود ، اشتراک گذاری نیم تگ در نمایشگاه ها ، کنفرانس ها ، همایش ها و قرار دادن در شبکه های اجتماعی به خصوص در اینستاگرام خیلی مهم است چون اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که بیشتر عمل درآمد‌‌زایی و تبلیغات است. نیم تگ ها یکی از روش های افزایش فالوور در اینستاگرام  است و با استفاده از این روش کاربران به راحتی شما را دنبال می کنند و وارد پیج شما می شوند و در نتیجه فالوور بیشتری وارد پیج می شود.

سخن پایانی

نیم تگ اینستاگرام چیست ؟ نیم تگ باعث می شود که کاربران در کوتاهترین زمان نیم تگ شما را اسکن می کنند و وارد صفحه اینستاگرام شما می شوند و یک قابلیت عالی برای دنبال کردن صفحه شما برای کاربران و در نهایت ارتباط با برند و کسب و کارتان می شود و اگر شما می خواهید برای افزایش فالوور در اینستاگرام اقدام کنید با ارتباط با شرکت هپی فالوور از نحوه خرید و سفارش فالوور اطلاع حاصل کنید.