قابلیت ریلز Reels در اینستاگرام

قابلیت ریلز Reels در اینستاگرام

قابلیت ریلز Reels در اینستاگرام شبیه به تیک تاک است و ویدیوهای جالب و سرگرم کننده که باعث خوشحالی مردم و جلب توجه کاربران می شود را به نمایش می گذارند 

قابلیت ریلز Reels در اینستاگرام از جدیدترین امکانات و ابزارهای اینستاگرام است که به کاربر اجازه می دهد ویدیوهای کوتاهی تولید کند که محتوی این ویدیوها سرگرم کننده و جذاب است و پس از آماده شدن آن را در استوری ، اکسپلور و صفحه ریلز به نمایش بگذارد و این امر باعث افزایش فالوور اینستاگرام می شود که ما در این مقاله به بررسی قابلیت ریلز Reels  در اینستاگرام می پردازیم .

ریلز Reels  اینستاگرام چیست ؟

 

قابلیت ریلز Reels در اینستاگرام شبیه به تیک تاک است و ویدیوهای جالب و سرگرم کننده که باعث خوشحالی مردم و جلب توجه کاربران می شود را به نمایش می گذارند . این ویدیوها اکثرا الهام بخش هستند و ابزارهای خلاقانه مانند فیلتر و جلوه های نوشتاری دارند و به صورت عمودی ضبط می شوند و از موسیقی یا صدای ریلز استفاده می کنند .  این ویدیوها حدود ۱۵ تا ۳۰ ثانیه می باشد که شما می توانید در صفحه اصلی خود منتشر کنید تا در دسترس کاربران دیگر باشد و این کار باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد .

برای خرید فالوور اینستاگرام با ما همراه باشید .

ویژگی های ریلز در اینستاگرام

 

قابلیت ریلز Reels   در اینستاگرام با استفاده از این آیکون ها می باشد که شامل موارد زیر است:

صوت Audio

 

با استفاده از آیکون صوت و صدای موسیقی مورد نظر را سرچ کنید و آن را روی ویدیو خود بگذارید و یا حتی می توانید از صدای خودتان استفاده کنید.

تایم و شمارش معکوس Timerand countdown

 

با استفاده از این آیکون تایمر می توانید ویدیو را تنظیم کنید و در آن زمان انتخاب شده ویدیو متوقف می شود و یا شما می توانید شمارش معکوس برای ویدیو خود انتخاب کنید و شروع به ضبط ویدیو کنید.

ترازبندی Align

 

با استفاده از این آیکون شما می توانید چند کلیپ روی ویدیو خود انجام دهید و از تمام ویدیوها به راحتی استفاده کنید.

تمپو Tempo

 

با آیکون تمپو می توانید سرعت فیلم را کاهش یا افزایش دهید و یا می توانید ویدیو را اسلوموشن کنید و یا کلیپ های پشت سر هم ضبط کنید یا حتی می توانید با بارگذاری ویدیو از گالری خود کلیپ متداول ایجاد کنید و با فشار دادن و نگه داشتن دکمه ضبط ، اولین کلیپ را ضبط کنید و در حین ضبط فقط می توان نوار پیشرفت در بالای صفحه را ببینید و ثانیه کلیپ اولی و دومی را تنظیم کنید تا بعد از کلیپ اول اقدام به کلیپ دوم کنید.

تولید محتوی اینستاگرام ریلز

 

قابلیت ریلزReels در اینستاگرام به سه روش انجام می شود از طریق صفحه اصلی ، از طریق تب ریلز و از طریق دوربین 

ابتدا اینستاگرام خود را آپدیت کنید و زمانی که قابلیت ریلز فعال شد آن را در دوربین استوری های خود ببینید و یا اگر وارد صفحه اکسپلور شوید در جایی که دکمهIGTV  وجود دارد می توانید ریلزهای دیگران را ببینید و برای اینکه ویدیو ریلز را ضبط کنید روی دوربین سمت راست صفحه خود کلیک ‌کنید و یا در قسمت استوری ها بیاورید و برای پست کردن ریلز با زدن دکمه + در گوشه بالای صفحه خود از قسمت Reels آن را پیدا کنید و سپس از میان گزینه ها نوع ویدیو خود و سرعت و زمان آن را مشخص و در آخر آن را منتشر کنید .

تفاوت ریلز Reels  با استوری اینستاگرام

 

قابلیت ریلز Reels  در اینستاگرام با استوری تفاوت های زیادی دارد . ریلز دارای ابزارهای ویرایش بیشتری نسبت به استوری است و به کمک آن می توان از ترنزیشن ها برای ویرایش بهتر فیلم ها استفاده کرد . ریلز Reels  را در اکسپلور و استوری هم می توان منتشر کرد و بعد آن را پست کرد و اگر از فایل صوتی در ریلز استفاده شود دیگر کاربران هم می توانند از آن فایل استفاده کنند و ریلز جدید بسازند ولی این قابلیت ها را در استوری نمی توانید ببینید .

ریلز Reels  در اکانت عمومی و خصوصی

 

قابلیت ریلز Reels  در اینستاگرام به این صورت است که اگر حساب شما عمومی است ریلز شما امکان رفتن به اکسپلور را دارد و همه آن را می توانند ببینند و یا می توانید ریلز خود را با ارسال به feed صفحه خود با فالوورهای دیگر به اشتراک بگذارید که این حالت باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود .

اگر حساب شما خصوصی است ریلز شما در اکسپلور به نمایش گذاشته نمی شود و فقط می توانید feed صفحه خود را به اشتراک بگذارید تا فقط فالوورها شما را ببینند . پس قرار گیری قابلیت ریلز در اکانت ها متفاوت است و به مرور زمان این قابلیت ها را اینستاگرام به شما می دهد .

سخن پایانی

قابلیت ریلزReels  در اینستاگرام به ما امکان می دهد تا کلیپ های متوالی ۱۵ تا ۳۰ ثانیه که دارای چالش جذاب و سرگرم کننده هستند را ایجاد و منتشر کنید که این کار باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه خرید و سفارش این فالوورها اطلاع حاصل کنید .