طراحی پست اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام

طراحی پست اینستاگرام نه تنها باعث جذب مخاطبان و افزایش فاوور در اینستاگرام می شود بلکه باعث برندسازی و تبلیغات از محصول و خدمات شما می شود و یک نوع بازاریابی موفق می باشد

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر طرفدار می باشد و کاربردهای بسیاری در زمینه کسب و کار دارد. بیشتر برندها از محصولات خود در اینستاگرام تبلیغ می کنند و در معرض دید میلیونها کاربر و مخاطب قرار می گیرد و این شبکه اجتماعی تصویر محور با گذاشتن پست و استوری شما می توانید از محصولات خود تبلیغ کنید و در معرض شناخت مخاطب قرار دهید به همین منظور ما در این مقاله به بررسی طراحی پست در اینستاگرام می پردازیم .

طراحی پست در اینستاگرام چیست ؟

طراحی پست اینستاگرام برای افرادی که صاحب کسب و کار هستند و برای جذب مشتریان بسیار مهم می باشد . کیفیت و ظاهر پست شما در واقع نشان دهنده قدرت برند شما می باشد . هر چقدر طراحی ظاهری و گرافیکی پست شما بیشتر باشد شانس بیشتری برای افزایش فالوور در اینستاگرام خواهید داشت و با طراحی های جذاب و شگفت انگیز شما می توانید از رقبای خود سبقت بگیرید و به بهترین شکل از محصولات خود تبلیغ و برندسازی کنید.

مطالب خواندنی : خرید فالوور اینستاگرام

هدف از طراحی پست چیست ؟

از آن جایی که اینستاگرام یک شبکه تصویر محور است تصاویر پست ها و استوری ها بسیار مهم است و هدف از طراحی مناسب برای پست های خود ایجاد افزایش مخاطب و افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد و این افزایش مخاطب و فالوور به معنی فروش بیشتر در کسب و کارتان می باشد . پس با توجه به پست های جذاب و متنوع و محتواهای مناسب می توان مخاطب را جذب کرد و به فروش بالاتری از محصولات خود برسید .

ویژگی های طراحی پست اینستاگرام

گرافیک و ظاهر جذاب 

یکی از ویژگی های طراحی پست داشتن گرافیک بالا و ظاهر جذاب است که مخاطب به آن توجه زیادی می کند و اهمیت ظاهر گرافیک پست شما نشان می دهد که محتوای شما هم در این چهارچوب است و محتوای جالب و مفیدی برای مخاطب است .

محتوای جذاب 

موضوع و محتوای شما باید با نیاز مخاطبان نوشته شود و هدف اصلی شما با توجه به کسب و کارتان می باشد و محتوای باید با کسب و کار شما هم خوانی داشته باشد و مزایای استفاده از محصول در محتوا باید بیان شود.

ساختار مناسب و یکپارچه

از ویژگی های دیگر طراحی پست اینستاگرام ساختار یکپارچه و مناسب می باشد که باعث جذابیت و نظم در پست های شما می شود و شما در ذهن مخاطب قرار می گیرید و باعث می شود که مخاطب شما را فراموش نکند.

استفاده از لوگو و رنگ سازمانی

درج لوگو در پست های خود دارای اهمیت زیادی است و با این کار علاوه بر نشان دادن برندینگ خود در ذهن مخاطبان می توانید به عنوان یک برند قابل اعتماد شناخته شوید .

قابلیت ویروسی شدن

این قابلیت باعث می شود که به سرعت پست های شما اشتراک گذاری شود و به خاطر محتوای جذاب و ظاهر زیبای پست برند شما به سرعت معروف می شود.

انواع طراحی پست اینستاگرام

طراحی پست تکی

در طراحی پست اینستاگرام طراحی پست تکی یکی از متداولترین و رایج ترین نوع پست ها می باشد که شما می توانید از طریق یک تصویر پیام خود را انتقال دهید و این پست های تکی کاربرد بسیاری دارند و باید با نهایت زیبایی و بهترین کیفیت طراحی شوند.

طراحی پست اسلایدی

پست اسلایدی هم  یکی از انواع طراحی پست اینستاگرام می باشد که در این حالت آموزش یک مطلب و یا چندین نکته و یادآوری را در چندین تصویر قرار دهید و مزیت های بسیاری دارد و باعث افزایش مخاطبان و افزایش فالوور در اینستاگرام به وسیله آموزش ها و نکات می شود.

طراحی پست پازلی

طراحی پست پازلی هم نوعی دیگر از طراحی پست می باشد . پست های که با هم قرار می گیرند یک تصویر را می سازند که مانند یک پازل می ماند و وقتی مخاطبان وارد پیج شما می شوند تصویر کامل شده را می بینند و جذابیت خاصی برای مخاطبان دارد.

سخن پایانی

طراحی پست اینستاگرام نه تنها باعث جذب مخاطبان و افزایش فاوور در اینستاگرام می شود بلکه باعث برندسازی و تبلیغات از محصول و خدمات شما می شود و یک نوع بازاریابی موفق می باشد که به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه سفارش طراحی پست ها و افزایش فالوور اطلاع حاصل کنید.