لوکیشن دلخواه در اینستاگرام

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام به معنی موقعیت مکانی است . یعنی شما با این کار به فالوورهای خود نشان می دهید که استوری یا پست مورد نظر شما مربوط به کدام مکان است به همین منظور ما در این مقاله به بررسی لوکیشن دلخواه در اینستاگرام می پردازیم .

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام به معنی موقعیت مکانی است . یعنی شما با این کار به فالوورهای خود نشان می دهید که استوری یا پست مورد نظر شما مربوط به کدام مکان است به همین منظور ما در این مقاله به بررسی لوکیشن دلخواه در اینستاگرام می پردازیم .

اهمیت لوکیشن در اینستاگرام

 

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام باعث می شود که مخاطبین و کاربران محل شما را بشناسند و اگر اینستاگرام شما محل کسب و کار باشد مخاطبین آدرس دقیق محل کار شما را می شناسند و دیگر نیازی نیست که برای گرفتن آدرس دقیق تماس بگیرند . با این قابلیت لوکیشن شما فروش خود را چند برابر می کنید و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود.

شما عزیزان می توانید برای خرید فالوور اینستاگرام با ما همراه باشید.

اضافه کردن لوکیشن در پست اینستاگرام

 

برای اضافه کردن لوکیشن دلخواه در اینستاگرام ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید و هنگام ورود به طور خودکار وارد صفحه اصلی home   می شوید و آیکون + را بزنید و یا از گالری عکس خود یا ویدیو را انتخاب کنید و یا از طریق دوربین همان لحظه عکس یا ویدیو بگیرید و گزینه next  را می زنید .

در مرحله بعد تغییرات گرافیکی را انجام دهید و دوباره گزینه next  را می زنید و آخرین مرحله این است که برای اضافه کردن لوکیشن گزینهadd location   را بزنید تا وارد قسمت اضافه کردن مکان شوید . بعد از فعال سازی لوکیشن گوشی خود شما می توانید مکان های مختلف را انتخاب نمایید مثلا ایران که یک لیست از شهرهای ایران را انتخاب و بعد از اضافه کردن مکان مورد نظر گزینه share  در بالا گوشه سمت راست را لمس و پست منتشر می شود و بعد از انتشار با مراجعه به صفحه اینستاگرام خود و باز کردن لیست منتشر شده مکان اضافه شده را در بالای پست مشاهده می کنید ‌.

نحوه فرستادن لوکیشن در دایرکت اینستاگرام

 

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام را می توانید به دو روش انجام دهید روش اول از طریق گوگل مپ Google Map است که موقعیت مکانی را می توانید به اشتراک بگذارید و روش دوم با استفاده از برچسب موجود لوکیشن در اینستاگرام است و به همین طریق شما با گذاشتن لوکیشن در دایرکت می توانید باعث افزایش فالوور در اینستاگرام خود شوید‌.

منظور از موقعیت مکانی خوب چیست ؟

 

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام باعث می شود زمانی که تعداد پست بالا باشد افراد زیادی وارد موقعیت صفحه شما شوند و پست ها در صفحه موقعیت مکانی مانند صفحه هشتگ بر اساس Engagement per second  رتبه بندی می شوند و پست های که تعامل و ارتباط بیشتری با کاربران دارند در صفحه موقعیت مکانی خاص یا خوب رتبه بالاتری می گیرند . پس باید موقعیت مکانی را طوری انتخاب کنید که پست شما نسبت به سایر پست ها در آن موقعیت مکانی خاص منتشر شود و شانس قرار گرفتن در پست های بهتر و Top   را دارد .

برای چک کردن موقعیت مکانی پست خاص باید بخش places  مورد نظر موقعیت مکانی خود را جستجو و انتخاب کنید و در آخر برای انتخاب موقعیت مکانی پست در بخش add location  نام آن موقعیت مکانی را تایپ یا انتخاب کنید .

تغییر لوکیشن بعد از انتشار پست

 

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام را می توانید تغییر دهید و شاید کاربران دوست داشته باشند که آدرس خود را تغییر دهند که باید در سمت راست پست آیکون سه نقطه را بزنید و در نیم پنجره edit  را کلیک کنید و add location را کلیک و لوکیشن مورد نظر را انتخاب و تایید کنید.

 مقایسه صفحه موقعیت مکانی با صفحه هشتگ 

 

صفحه لوکیشن دلخواه در اینستاگرام درست مانند صفحه هشتگ کار می کند یعنی هر پستی که با موقعیت مکانی خاص منتشر شود در آن صفحه موقعیت مکانی نمایش داده نمی شود بلکه به دو صورت  Top برترین ها و جدیدترین هاRecent دیده می شود که تفاوت هشتگ با موقعیت مکانی در همین است که نبودن استوری و قابلیت موقعیت مکانی می باشد .

سخن پایانی 

لوکیشن دلخواه در اینستاگرام یکی از بهترین امکانات برای افرادی است که دارای کسب و کار هستند و این موقعیت مکانی باعث جذب مشتری می شود و مشتری به راحتی آدرس شما را پیدا می کند و دیگر نگران پیدا کردن آدرس محل شما نمی باشد و حتی باعث افزایش فالوور در اینستاگرام آنها می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه سفارش و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.