منشن کردن در اینستاگرام

منشن کردن در اینستاگرام

منشن کردن در اینستاگرام به معنی اشاره است. یعنی زمانی که شما می خواهید شخصی را از یک پست یا فیلم آگاه کنید ، پست یا فیلم را منتشر و اسم فرد یا شخص را در آن پست معرفی می کنید که به این عمل منشن کردن می گویند . 

اینستاگرام یکی از مهمترین شبکه های اجتماعی است که کاربران زیادی را به خود جذب کرده است و دارای قابلیت های کاربردی بسیاری می باشد که یکی از این قابلیت ها منشن کردن است به همین منظور ما در این مقاله به بررسی منشن کردن در اینستاگرام می پردازیم .

منشن اینستاگرام چیست ؟

منشن کردن در اینستاگرام به معنی اشاره است. یعنی زمانی که شما می خواهید شخصی را از یک پست یا فیلم آگاه کنید ، پست یا فیلم را منتشر و اسم فرد یا شخص را در آن پست معرفی می کنید که به این عمل منشن کردن می گویند . البته می توان یک پیج را در اینستاگرام به دوستان خود معرفی کنید که از طریق منشن کردن در هر کامنت به یک یا چند نفر اشاره می کنید .

برای منشن کردن باید از نماد @ قبل از اکانت شخص مورد نظر استفاده کرد و بعد متن خود را تایپ کنید . هدف اصلی منشن کردن افزایش فالوور در اینستاگرام است و این کار برای کسب درآمد و مشاغل تجاری و افزایش تبلیغات انجام می شود همچنین شما میتوانید با خرید فالوور اینستاگرام نیز به کسب درآمد در اینستاگرام بپردازید.

مزایای منشن کردن

منشن کردن در اینستاگرام دارای مزایا و کاربردهای مختلفی می باشد که اگر شما تمایل دارید برند خود یا مشاغل خود را از طریق اینستاگرام معرفی کنید می توانید از مزیت های منشن کردن استفاده کنید که باعث افزایش مشتری و افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود :

از طریق منشن کردن می توانید مسابقات اینستاگرامی برگزار کنید

از طریق منشن کردن می توانید محتواهای دیگران را به استوری های خود اضافه کنید

مناسبت های خاص و مهمانی های ویژه را نشر دهید و مهمان های خود را منشن کنید.

نحوه کارکردن منشن در اینستاگرام

منشن کردن در اینستاگرام به این صورت است که زمانی که قصد اشتراک گذاری عکسی را دارید در قسمت پایین گزینه Tag people  را انتخاب کنید و محل مورد نظر را که می خواهید نام فرد یا شخصی در آن محل دیده شود را انتخاب و بعد شروع به نوشتن می کنید و علامت @ بعد اکانت شخص را تایپ کنید که به این عمل منشن کردن می گویند.

انواع منشن کردن اینستاگرام

منشن  کردن در اینستاگرام به ۴ فاکتور بستگی دارد یعنی منشن کردن در کامنت ، منشن کردن در پست ، منشن کردن در محتوا و منشن کردن در استوری 

منشن کردن در کامنت

برای منشن کردن در کامنت پست مورد نظر را بعد از علامت @ و نام کاربری شخص را تایپ و می توانید در کنار اسم شخص یک سری توضیحات هم بدهید.

منشن کردن پست

در مورد منشن کردن پست هم با علامت @ بعد از آن نوشتن کپشن بعد نام شخص را تایپ می کنید.

منشن کردن محتوا

زمانی که شما می خواهید تصویر یا ویدیویی را از یک پیج به پیج خود بیاورید آن فرد را باید منشن کنید تا بتوانید منبع محتوا را نشان دهید چون در اینستاگرام منبع محتوا باید مشخص باشد و گرنه محتوا پاک می شود.

منشن کردن استوری

منشن کردن در اینستاگرام این قابلیت را دارد که شما بتوانید افراد را در استوری خود در زمان استوری گذاشتن منشن کنید و باید این مراحل را انجام داد :

نرم افزار اینستاگرام را باز کرده و بر روی آیکون + در بخش بالا و سمت چپ اینستاگرام کلیک کنید عکس یا فیلم خود را از گالری خود انتخاب نموده و بعد بر روی نماد Aa  در بالای صفحه سمت راست کلیک کرده و وقتی متن را نوشتید علامت @را تایپ و بعد از آن نام اکانت شخص را تایپ کنید و در ادامه صفحه نمایش را لمس و تایید و کلیک کنید بنابراین استوری شما منشن می شود و همین امر باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود .

محدودیت منشن کردن

منشن در اینستاگرام محدودیت های را دارد که حداکثر ۱۰ کاربر را می توانید منشن کنید ولی در کامنت گذاشتن محدودیت ندارد که این محدودیت در بخش استوری و محتوا هم وجود ندارد.

سخن پایانی

منشن کردن در اینستاگرام یکی از کاربردهای ارتباطی است که همه بتوانند با هم تعامل کنند و این ویژگی برای کسب و کارها بسیار مفید می باشد و باعث افزایش مشتری آنها می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه سفارش و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.