تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام

تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام

تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام یکی از مهمترین راه های ارتباطی بین مخاطبین و فالوورها می باشد و شما می توانید به صورت زنده و واقعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

لایو اینستاگرام دارای تکنیک های خاص خود می باشد که با استفاده از این لایو می توان کسب و کار خود را به بهترین شکل به مخاطبین نشان دهید و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود به همین منظور ما در این مقاله به بررسی تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام می پردازیم.

اهمیت لایو اینستاگرام

تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام یکی از مهمترین راه های ارتباطی بین مخاطبین و فالوورها می باشد و شما می توانید به صورت زنده و واقعی با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. همینطور لایو برای مخاطبین بیشتر از پست و استوری جذابیت دارد و مخاطبین سوالات و نظرات خود را برای شما ارسال می کنند . همچنین لایو تا ۲۴ ساعت در قسمت استوری ها ذخیره می شود و یکی از بهترین راه های تبلیغاتی است که باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

از خدمات وبسایت ما میتوان به خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد.

نحوه ضبط لایو در اینستاگرام

برای آشنا شدن با تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام باید پس از ورود به حساب کاربری خود بر روی آیکون دوربین در گوشه بالا سمت چپ اینستاگرام کلیک کنید و فرمت های استوری لایو را انتخاب کنید و برای ضبط روی دکمه دایره کلیک کنید و تعداد مخاطبین و کامنت های آنها در صفحه نشان داده می شود و از طریق لمس آیکون چشم بازدیدکنندگان را که در حال تماشای لایو شما هستند را می توانید ببینید و در پایان برای توقف  live گزینه end را کلیک کنید و گزینه end video  را کلیک و لایو خود را می توانید به صورت استوری منتشر کنید.


تکنیک های لایو اینستاگرام

برای لایوهای اینستاگرام تکنیک های مختلفی وجود دارد که در موارد زیر به آن اشاره کرده ایم :

تکنیک اول 

یکی از تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام ایجاد سوال و چالش و پاسخ به فالوورها در لایو می باشد . زمانی که شما این کار را انجام می دهید سوالی را از بین سوالات انتخاب می کنید که می خواهید مخاطبان به آن پاسخ دهند و آن را روی صفحه لایو در حالت بزرگتر نمایش می دهید.

تکنیک دوم

از دیگر تکنیک های مهم لایو live اینستاگرام این است که یک علامت موشک در پایین صفحه دیده می شود که به وسیله این علامت شما می توانید در قسمت دایرکت با مخاطبین ارتباط برقرار کنید.

تکنیک سوم

یکی دیگر از تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام امکان همزمان لایو با یک فرد دیگر می باشد که این آیکون به شکل یک لبخند است . هنگامی که شخص به شما درخواست لایو دو نفره می دهد شما با کلیک روی این آیکون می توانید لایو خود را دو نفره کنید و این کار یکی از بهترین تکنیک ها برای افزایش فالوور در اینستاگرام می باشد.

تکنیک چهارم

یک آیکون در پایین صفحه لایو قرار دارد که شما با آن می توانید برای جذابیت و زیبای استوری خود از آن استفاده کنید و لایو خود را بهتر و جذاب تر کنید.

تکنیک پنجم

یکی از بهترین تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام این است که شما زمانی که در حال لایو با مخاطبین هستید تصویر یا ویدیو از موبایل خود را می توانید به مخاطبین نشان دهید و می توانید آیکون کنار فیلتر استوری را کلیک کنید و با کلیک روی آن شما تصویر یا ویدیو را از گالری خود انتخاب می کنید و تصویر لایو کوچک می شود و در قسمت بالای صفحه قرار می گیرد و تصویر انتخابی به صورت بزرگتر به مخاطبین نشان داده می شود.

تکنیک ششم

یکی از تکنیک های مهم لایوlive  اینستاگرام این است که شما یک کامنت را در پایین صفحه بچسبانید یا پین کنید . با این قابلیت می توانید بهترین کامنت را انتخاب کنید و همینطور موضوع بحث لایو را بنویسید و آن را پین ‌کنید که این تکنیک باعث افزایش مخاطبین پیج شما می شود.

چگونه با لایو درآمدزایی کنیم؟

یکی از تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام اعلام ساعت دقیق لایو در استوری است که یک توضیح کوتاه و مختصر و اعلام ساعت دقیق باعث می شود کنجکاوی افراد بیشتر شده و در آن ساعت حتما لایو شما را مشاهده کنند و حتی اگر ساعت لایو را با تخفیف ویژه بنویسید باعث افزایش کاربران و افزایش فروش در کسب و کار شما می شود.
مورد بعدی زمانی لایو را برگزار کنید که تعداد زیادی از کاربران در اینستاگرام حضور داشته باشند که این کار یک فرصت خوب برای کسب و کار شما می باشد.
همچنین اگر قصد دارید که مشتریان و کاربران شما در پیج کاریتان بیشتر شود می توانید لایو را در دفترکار یا فروشگاه خود بگیرید و لوگو و برند خود را در لایو تبلیغ کنید .

سخن پایانی

تکنیک های مهم لایو live  اینستاگرام برای کسب و کار بسیار تاثیرگذار است و باعث افزایش مخاطبین و کاربران در صفحه شما می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.