هایلایت در اینستاگرام

هایلایت در اینستاگرام

هایلایت در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که استوری های خود را نگه دارید و به مدت ۲۴ ساعت روی پروفایل و حساب کاربری شما باقی می ماند و زمانی که آن را باز می کنید نام مشاهده کننده های استوری قابل مشاهده نیست.

هایلایت یک قابلیت جدیدی در اینستاگرام است که شما می توانید بعد از انتشار استوری آن را به مدت ۲۴ ساعت در اختیار کاربران قرار دهید تا بتوانند آن را ببینند و در مورد آن نظر دهند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی هایلایت در اینستاگرام می پردازیم.

هایلایت اینستاگرام چیست ؟

هایلایت در اینستاگرام به شما این امکان را می دهد که استوری های خود را نگه دارید و به مدت ۲۴ ساعت روی پروفایل و حساب کاربری شما باقی می ماند و زمانی که آن را باز می کنید نام مشاهده کننده های استوری قابل مشاهده نیست و فقط تعداد کسانی که آن را باز کردند مشخص است و معمولا تا ۱۰۰ استوری در هایلایت قرار می گیرد البته باز هم می توان گفت که محدودیت ندارد.

از خدمات وبسایت به خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد.

نحوه استفاده از هایلایت

هایلایت در اینستاگرام از ویژگی های خوب برای کاربران است که برای ساختن یک هایلایت حتما به یک استوری نیاز دارید که یا می توان از استوری های گذشته استفاده کنید و یا یک استوری جدید منتشر کنید و بعد از باز کردن استوری کلمه Highlight  را کلیک کنید و در نواری که مشاهده می کنید کلمه New  را کلیک کرده و یک اسم برای هایلایت خود انتخاب کنید و در نهایت کلمه Add  و بعد done  را کلیک کنید.

نحوه اضافه کردن استوری به هایلایت

در بعضی مواقع هر استوری ممکن است در مورد موضوع خاصی باشد که شما بخواهید استوری های بعدی را به آن موضوع اضافه کنید که ابتدا هایلایت در اینستاگرام را باز می کنید و در گوشه سمت راست صفحه کلمه More را کلیک کرده و از منوی آن Edit highlight  را انتخاب و به قسمت آرشیو Archive  مراجعه و استوری های که قصد اضافه کردن را دارید را انتخاب می کنید و کلمه Done را کلیک می کنید.

نکات مهم در ایجاد هایلایت

برای استفاده از هایلایت در اینستاگرام باید به این نکات توجه کرد :

هایلایت جدید در سمت چپ پروفایل شما نشان داده می شود.

با حذف استوری هایلایت شده استوری مورد نظر در آرشیو استوری های شما وجود دارد.

در ایجاد هایلایت هیچ محدودیتی وجود ندارد.

نام و کاوری که برای هایلایت در نظر می گیرید در پروفایل شما نشان داده می شود که این نام بهتر است با استوری شما مطابقت داشته باشد.

از قابلیت هایلایت می توان برای دسته بندی استوری ها استفاده کرد.

کاربرد هایلایت در استوری

کاربرد هایلایت در اینستاگرام باعث می شود که پست ها و استوری های شما جهت نمایش کسب و کار و محصول شما باشد و یک نوع تبلیغات برای محصول شما محسوب می شود که نه تنها باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود بلکه باعث افزایش مشتری و فروش محصولات شما می شود و انتخاب یک کاور برای هایلایت شما می تواند استوری شما را جذاب تر کند و این تبلیغات باعث می شود که کاربران بیشتری را جذب کنید‌.

مراحل حذف هایلایت در اینستاگرام

گاهی اوقات هایلایت در اینستاگرام را می خواهید حذف کنید که به این صورت حذف می شود ابتدا پروفایل خود را باز کنید و هایلایت را لمس کنید و از منوی باز شده Delete Highlight  را انتخاب کنید و دوباره Delete را کلیک کنید که استوری های شما همه حذف می شود ولی اگر فقط یک استوری مورد نظر است باید برای تایید آن Remove  را انتخاب کنید.

چگونگی ادیت هایلایت در استوری

در بعضی اوقات شما لازم می دانید که هایلایت خود را ادیت کنید به همین منظور شما به پروفایل شخصی خود می روید و آن را کلیک می کنید و Edit Profile  را مشاهده می کنید و هایلایتی را که می خواهید ویرایش کنید را باز کنید که روی سه نقطه ضربه بزنید و یک پنجره برای شما باز می شود که Edit Highlight ,Remove from Highlight   است و اگر بخواهید استوری خود را برای دوستان بفرستید دکمه send to  را می زنید و اگر زمانی بخواهید استوری خود را با شبکه های اجتماعی را به اشتراک بگذارید و دکمه Share to   را می زنید و لینک استوری خود را به کمک گزینه copy link  می توانید برای دیگران ارسال کنید.

سخن پایانی

قابلیت هایلایت در اینستاگرام باعث افزایش کاربران در پیچ شما می شود چون این قابلیت یکی از محبوب ترین برنامه های متنوع برای کاربران است و استوری های شما را می توانند به مدت ۲۴ ساعت مشاهده کنند به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه سفارش هایلایت و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.