بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام

بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام

بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام به جذب فالوور کمک بسیاری می کند و بهترین راه پیشرفت کسب و کار و برند شما است و این بخش طوری طراحی شده است که محتوای مورد علاقه شما به نمایش گذاشته می شود.

اکسپلور اینستاگرام به جذب فالوور کمک بسیاری می کند و بهترین راه پیشرفت کسب و کار و برند شما است و این بخش طوری طراحی شده است که محتوای مورد علاقه شما به نمایش گذاشته می شود به همین منظور ما در این مقاله به بررسی بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام می پردازیم.

اکسپلور اینستاگرام چیست ؟ 

اکسپلور اینستاگرام صفحه ای است که نقش بزرگی در پیج شما دارد و بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود و در صورتی که پست های شما به اکسپلور برود بازدید کنندگان و فالوورهای پیج شما به سرعت افزایش خواهد کرد و شاهد افزایش مخاطبین خواهید بود با خرید فالوور اینستاگرام شما از رقیباتون یک قدم جلوترید.

روش های بردن پست به اکسپلور اینستاگرام

برای بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام باید پست های خود را با روش های مختلفی به بخش اکسپلور ببریم که ما چند نمونه از آن را برای شما آموزش می دهیم :

تولید محتوا در یک زمینه مشخص

یکی از مهمترین بخش های بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام این است که برای هر پیج زمینه فعالیت خاصی را در نظر بگیرید . یکی از عواملی که باعث می شود شما به سمت اکسپلور بروید استمرار فعالیت در تولید یک محتوا می باشد و باید توجه داشته باشید که نباید موضوع پیج خود را تغییر دهید چون با تغییر موضوع محتوای شما به اکسپلور نمی رود .

افزایش تعامل با کاربران

یکی دیگر از مهمترین بخش های بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام افزایش نرخ تعامل می باشد . کاربران هر چه بیشتر در پیج شما باشند اینستاگرام ارزش بیشتری به پیج شما و محتواهای شما می دهد و کلید اصلی رسیدن به اکسپلور اینستاگرام افزایش ارتباط و تعامل با کاربران است و شما باید محتواها یا پست های را در نظر بگیرید که کاربران با شما به تعامل برسند و باعث افزایش کامنت های پست شما شود و شما می توانید مخاطبین خود را به چالش دعوت کنید و از آنها درخواست کنید که دوستان خود را در زیر پست شما تگ کنند در این صورت پست شما به اکسپلور وارد می شود .

از برندها و اینفلوئنسرها استفاده کنید

افراد شناخته شده و برندهای بزرگ در اینستاگرام تاثیر زیادی در ارتباط با مخاطبین شما دارد و اگر این برندها و اینفلوئنسرها با حوزه کاری و شغلی شما در ارتباط باشد شانس بهتر دیده شدن شما در اکسپلور اینستاگرام بیشتر است .

استفاده از هشتگ های مناسب

هشتگ ها هم در بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام نقش بسیاری دارند و همین امر باعث افزایش میزان بازدید از پیج شما و تعامل و ارتباط در پیج شما می شود ولی باید در نظر بگیرید که از هشتگ ها بیش از اندازه استفاده نکنید.

استفاده کردن از موقعیت مکان برای رفتن به اکسپلور

یکی دیگر از بخش های بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام تگ های لوکیشن است که در ایک بخش کاربران می توانند موقعیت مکانی مورد نظر را پیدا کنند و پست های آن را مشاهده کنند و استفاده از تگ لوکیشن باعث بازدید بیشتر از پست های شما و افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

داشتن یک تقویم محتوایی

یکی از عوامل مهم که سرعت شما را به بخش اکسپلور افزایش می دهد منتشر کردن پست به صورت منظم با زمان بندی مشخص می باشد که برای انتشار محتوای خود یک برنامه نسبتا بلند مدت را باید تنظیم کنید و طبق آن پیش بروید.

شناخت جامعه هدفمند برای رفتن به اکسپلور

برای اینکه در بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام موفق باشید باید کسانی که شما را فالوو نکرده اند ولی موضوع محتوای شما را می پسندند را انتخاب کنید و بهترین روش برای یافتن این افراد خود اکسپلور اینستاگرام است و از طریق دسته بندی های موجود در بالای صفحه اکسپلور موضوع پیج خود را پیدا و محتواهای پیج را بررسی و برای اینکه به اکسپلور برود باید بدانید که یک جامعه هدفمند چه نوع محتواهای را دوست دارند.

سخن پایانی

اکنون به اهمیت بهینه سازی اکسپلور اینستاگرام پی برده اید و عوامل بسیاری برای رفتن به اکسپلور نقش دارند و باید این روش ها و ترفندها را به کار بگیریم تا از این طریق کسب و کار و محصولات خود را به مخاطبین معرفی کنید و در نهایت باعث جذب مشتری و افزایش فروش محصول شما می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.