روش های واقعی برای افزایش فالوور

روش های واقعی برای افزایش فالوور

درست است که اینستاگرام امروزه به محبوب ترین برنامه اجتماعی تبدیل شده است حتی این محبوبیت با فیلتر شدن تلگرام نیز بیش از پیش شده است. بنابراین با پیشرفت این برنامه و افزایش کاربران آن، اینستاگرام به یک مکان مناسب برای برند سازی، تبلیغات، بازاریابی و به طور کلی شروع کسب و کار و درآمد زایی می باشد. 

روش های واقعی برای افزایش فالوور  - درست است که اینستاگرام امروزه به محبوب ترین برنامه اجتماعی تبدیل شده است حتی این محبوبیت با فیلتر شدن تلگرام نیز بیش از پیش شده است. بنابراین با پیشرفت این برنامه و افزایش کاربران آن، اینستاگرام به یک مکان مناسب برای برند سازی، تبلیغات، بازاریابی و به طور کلی شروع کسب و کار و درآمد زایی می باشد. 

با توجه به این موارد، بهترین دارایی و موثر ترین دارایی تعداد فالوورهای هر پیج می باشد. بنابراین از آن جایی که تعداد فالوور در اینستاگرام اهمیت دارد، جذب فالوور نیز اهمیت زیادی دارد. البته فالوورهای شما باید علاقمند به کسب و کار شما نیز باشند. از همین رو راه های افزایش فالوور نیز زیاد شده است از خرید فالوور اینستاگرام گرفته تا ربات های افزایش فالوور. 

همانطور که مشاهده کرده ایم راه های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد که خیلی از آن ها اصولی نیستند در این مطلب راه های اصولی جذب فالوور را آموزش می دهیم. 

خرید انواع فالوور ایرانی و خارجی در اینستاگرام 

بسیاری از افراد بر این باورند که در ابتدا باید حتما برای بالا بردن تعداد فالوورهای پیج خود، فالوور خریداری کنند. این افراد فکر می کنند با داشتن فالوورهای کم می توانند فالوورهای بیشتری جذب کنند. اما این باور غلط است. 

اگر در ابتدا می خواهید فالوور خرید کنید بهتر است از فالوورهای ایرانی با تعداد کم استفاده کنید و بعد از آن با روش هایی که در این مطلب ذکر می کنیم فالوورهای واقعی خود را پیدا خواهید کرد. 

به طور معمولا اگر پیجی 10 کا فالوور داشته باشد باید حداقل پست های آن دارای 2 کا لایک باشد. در غیر این صورت فالوورهای شما متوجه فیک بودن فالوور ها می شوند و وضع اسف باری را برای پیج رقم می شوند. 

بنابراین باید به این موضوع نیز دقت کنید. 

با این وجود متوجه شدید که خرید فالوور به تعداد زیاد نه تنها به توسعه کسب و کار شما کمک نمی کند بلکه آینده شغلی شما را نیز نابود خواهد کرد. 

بنابراین چیزی به جز فالوور واقعی نمی تواند برای شما و کسب و کارتان اهمیت داشته باشد. 

در ابتدا می توانید از سایت های معتبر تعدادی فالوور خرید کنید. و بعد با استفاده از روش های زیر به جذب فالوور دست پیدا کنید. 

چگونه فالوور واقعی جذب کنم؟ 

در صورتی که شما می خواهید برای گسترش کسب و کار خود از پیج اینستاگرام استفاده کنید راهکارهای ارائه شده به راحتی می تواند به شما کمک کند این درحالی ست که اگر شما بخواهی یک پیج اینستاگرامی راه بیندازید و با افزایش تعداد فالوورها برای خود کسب کار ایجاد کنید این مطالب به درد شما نمی خورد. 

جذابیت پروفایل

دقت داشته باشید که پروفایل شما مانند ویترین مغازه عمل می کند در صورتی که ویترین جذابیت نداشته باشد نمی تواند مشتریان را جذب کند. به علاوه اینستاگرام یک فضای تصویر گونه است و حرف اول را عکس ها در این برنامه می زنند. 

با تولید تصاویر خلاقانه و جذاب می توانید یک پروفایل حرفه ای برای خود ایجاد کنید که در نگاه اول کاربر را جذب کند و سریعا اقدام به فالوی شما کند. همین امر به راحتی می تواند فالوور واقعی را به پیج شما روانه سازد. 

بعد از عکس در پروفایل باید بتوانید یک بیو تاثیر گذار بنویسید. با به کار گیری این موارد می توانید بازدید کنندگان بیشتری برای خود جمع آوری کنید. 

استفاده از هشتگ ها و افزایش بازید 

هشتگ به راحتی باعث دیده شدن پست های شما در اینستاگرام می شوند. 

از طرفی اینستاگرام به تازگی قابلیت دنبال کردن هشتگ ها را نیز اضافه کرده است. کاربران با این امکان می توانند هشتگ های مورد علاقه خود را دنبال کنند. بنابراین استفاده درست و به جا از هشتگ ها می تواند به کسب و کار شما رونق بخشد و فالوور واقعی را برای شما به همراه آورد. 

استفاده از هشتگ های به روز و داغ در زمینه کاری خود استفاده کنید و از این هشتگ ها یک لیست تهیه نمایید. برای اینکار می توانید از قسمت سرچ های خود برنامه استفاده نمایید. در قسمت جست و جو هشتگ اصلی را در قسمت هشتگ ها سرچ کنید تمامی هشتگ های مرتبط نشان داده می شونند از همه آن ها به تعداد مورد نیاز در پست خود استفاده کنید. در هر پست شما به راحتی سه فالوور برای خود جذب می کنید. 

با توجه به حوزه کاری خود با پیج های مرتبط تعاملاتی داشته باشید 

از بهترین راه ها برای جذب فالوور واقعی می توانید از تعامل با پیج های مرتبط با حوزه کاری خود استفاده نمایید. 

در صورتی که شما در اینستاگرام فعال باشید نیازی به گشتن دنبال این پیج ها نمی باشد چراکه به طور اتفاقی با آن ها مواجه خواهید شد. تنها کاری که باید بکنید این سات که در دایرکت با آن ها در ارتباط باشید و در برخی مواقع تبادلاتی داشته باشید. این تبادل ها باعث می شود که فالوورهای واقعی و مرتبط را جذب کنید. 

بنابراین شما با خرید فالوور و راه های ذکر شده می توانید فالوور واقعی جذب کنید و به کسب و کار خود رونق بخشید.