ریپورت اینستاگرام

ریپورت اینستاگرام

یکی از قابلیت های بسیار مهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام که مورد توجه بسیاری از کاربران است ریپورت اینستاگرام می باشد.

یکی از قابلیت های بسیار مهم در شبکه اجتماعی اینستاگرام که مورد توجه بسیاری از کاربران است ریپورت اینستاگرام می باشد و معنی آن این است که اگر کسی به شما توهین کرد یا قوانین را رعایت نکرد شما می توانید به اینستاگرام گزارش دهید به همین منظور ما در این مقاله به بررسی ریپورت اینستاگرام می پردازیم.

ریپورت کردن چیست ؟

ریپورت اینستاگرام یک قابلیتی است که برای جلوگیری از افراد متخلف که به شما توهین یا یک صفحه جعلی از عکس و استوری شما درست کنند ومحتواهای غیر اخلاقی و خلاف قانون را در اینستاگرام منتشر کنند را رسیدگی و کنترل می کند و در اصل یک نوع گزارش دادن پیج های متخلف به اینستاگرام می باشد.

برای خرید فالوور اینستاگرام کلیک کنید.

چه زمانی باید ریپورت یا گزارش دهیم ؟

برای ریپورت اینستاگرام باید یک دلیل برای ارسال گزارش مشخص کنید که این دلایل را برای شما بیان می کنیم :

برهنگی یا فعالیت جنسی

برهنگی یا فعالیت جنسی یک نمونه از این گزارشات می باشد که شما می توانید اکانتی را که این محتواها را دارد با ارسال ریپورت گزارش آن را به اینستاگرام بدهید.

سازمان های خطرناک و ترویج خشونت

یکی دیگر از موارد ریپورت اینستاگرام سازمان های خطرناک که خشونت به همراه دارند در اینستاگرام می باشد مانند گروهک های تروریستی ، فاشیستی و غیره

نمادهای نفرت پراکنی

در صورت مشاهده اکانت افرادی که شخصیت افراد یا سازمانی را تخریب می کنند این گزینه Report  بسیار مناسب است.

فروش کالاهای غیر قانونی

کالاهای غیر قانونی که قصد خرید و فروش این کالاها را افراد در اینستاگرام دارند شما می توانید از طریق رپیورت کردن گزارش دهید.

زورگویی و آزار و اذیت 

در صورتی که رفتارهای بعضی از کاربران با آزار و اذیت باشد و آرامش کاربران دیگر را از بین ببرد که شما می توانید از قابلیت ریپورت کردن اینستاگرام استفاده کنید و اطلاع رسانی کنید که همین امر باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود.

کلاه برداری

این مورد هم از طریق ریپورت کردن در اینستاگرام باعث می شود که از افراد سودجو و کلاهبردار جلوگیری کند و زمانی که افراد ببینند که شما با کلاهبرداران و افراد خاطی برخورد می کنید باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود.

نقض مالکیت معنوی

یکی دیگر از موارد ریپورت اینستاگرام این است که کاربران باید قانون کپی رایت را رعایت کنند و اگر یک شخص بدون رضایت طرف مقابل اثر آن را منتشر کند با ریپورت کردن مواجه خواهد شد‌ .

خود کشی یا خودزنی

یکی از موارد دیگر که مشکلات فراوانی در جامعه به وجود می آورد محتواهای خودکشی  می باشد که کاربران با دیدن چنین محتواهای باید آن را سریعا گزارش کنند.

انتشار اطلاعات دروغ و کذب

یکی دیگر از موارد ریپورت اینستاگرام درست کردن شایعه و اطلاعات دروغ می باشد که اگر فردی این محتواهای دروغین و کذب و شایعات بی اساس را در اینستاگرام بگذارد با آن برخورد قانونی می شود و به عنوان یک متخلف به شمار می آید.

ریپورت پست در اینستاگرام

ابتدا باید پست را باز کرد و روی آیکون سه نقطه کلیک کرد که گزینه Report  مشاهده می شود که در ریپورت دو گزینه را مشاهده می کنید spam   یعنی گزارش شما ثبت می شود ولی گزینه Inappropriate یعنی گزارش خود را باید شرح دهید مثلا در مورد فیک بودن پیج می توانید گزینه اطلاعات اشتباه را انتخاب کنید و برای استوری و کامنت ها هم به همین صورت این کار را انجام می دهید.

مدت زمان ریپورت در اینستاگرام چقدر است ؟

در زمانی که یک اکانت توسط اینستاگرام ریپورت می شود یک سری محدودیت ها را بر روی پیج اعمال می کند مثلا در طول این زمان کسی را نمی توانید فالوو کنید و یا پستی بگذارید و یا لایک کنید .

مدت زمان این ریپورت اینستاگرام به شرایط پیج و تخلفات آن بستگی دارد و اگر تعداد دفعات این ریپورت ها زیاد باشد مدت زمان آن هم بیشتر می شود و باید دقت کرد که تعداد بلاک برای ریپورت کردن مهم نیست حتی اگر گزارش ها بدون دلیل باشد و اکانتی که همه قوانین اینستاگرام را رعایت کند حتی اگر گزارش ریپورت داشته باشد باز تاثیری در بلاک شدن ندارد.

سخن پایانی

ریپورت اینستاگرام یکی از بهترین قابلیت های در این شبکه می باشد که بسیاری از کاربران باید به این قوانین توجه کنند که برای حفظ امنیت و تامین آرامش کاربران بسیار ضروری می باشد و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه ریپورت کردن و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.