بومرنگ اینستاگرام

بومرنگ اینستاگرام

بومرنگ اینستاگرام یک ویدیو کوتاه و جذاب است که توسط آن تصاویر متحرک و ویدیوها به نمایش گذاشته می شود و عملکرد آن شبیه به GIF  می باشد و دائم تصاویر و ویدیوها را به عقب و جلو می برد.

اینستاگرام هر روز قابلیت های جدیدی را وارد اپلیکیشن خود می کند که یکی از قابلیت ها بومرنگ می باشد که شما می توانید با استفاده از اپلیکیشن مخصوص بومرنگ تمام تصاویر و ویدیوها را کوتاه بگیرید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید به همین منظور ما در این مقاله به بررسی بومرنگ اینستاگرام می پردازیم.

بومرنگ Boomerang چیست ؟

بومرنگ اینستاگرام یک ویدیو کوتاه و جذاب است که توسط آن تصاویر متحرک و ویدیوها به نمایش گذاشته می شود و عملکرد آن شبیه به GIF  می باشد و دائم تصاویر و ویدیوها را به عقب و جلو می برد و باعث به وجود آمدن لحظات غیر منتظره می شود . البته باید گفت که بومرنگ ویدیو نیست اما عکس هم نیست یک چیزی ما بین عکس و ویدیو می باشد همچنین شما میتوانید از دیگر خدمات وبسایت ما از جمله خرید فالوور اینستاگرام بهره مند شوید.

بومرنگ چگونه به بازاریابی کمک می کند ؟

در ادامه خواهیم گفت که بومرنگ اینستاگرام چگونه به بازاریابی کمک خواهد کرد:

محبوبیت

بومرنگ اینستاگرام یک نوع تبلیغات گسترده  است که برای کسب و کارها هم می توان از آن استفاده کرد و تصاویر و ویدیوها به جای متن قرار می گیرند و یکی از دلایل محبوبیت بومرنگ سرعت انتقال مفاهیم می باشد و افراد و مخاطبین تشویق می شوند که از بومرنگ ها استفاده کنند و کسب و کار خود را به هم معرفی می کنند و یک صمیمیت و محبوبیت بین مخاطبین برقرار می شود.

سادگی

بومرنگ بسیار ساده و برای مشاغل کوچک بسیار مقرون به صرفه می باشد و آن چیزی که در پشت صحنه وجود دارد را به مردم نشان می دهد و یک ارتباط بهتری برای کسب و کار و مشتری به وجود خواهد آمد و با استفاده از این قابلیت فروش شما بیشتر و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود.

قابلیت به اشتراک گذاشتن

یکی دیگر از راه های بازاریابی در بومرنگ اینستاگرام قابلیت اشتراک گذاری بالا می باشد و به کسب و کار و بازاریابان این فرصت را می دهد که محتواهای سرگرم کننده و کوتاه با استفاده از تصاویر و ویدیوها به مخاطبان نشان دهند و با این کار از برند خود تبلیغ می شود و یک تعامل بین مخاطب و مشتری به وجود می آید و بهترین کار این است که لوگوی برند خود را به صورت هوشمندانه در بومرنگ قرار دهید و آن را با همه به اشتراک بگذارید که این کار هم باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

نحوه استفاده از قابلیت بومرنگ

بومرنگ اینستاگرام یکی از قابلیت های جذاب می باشد که برای استفاده از بومرنگ در قسمت Home  اینستاگرام وارد شوید و در قسمت استوری وارد و در پایین صفحه قابلیت های مختلفی را می بینید که بومرنگ را انتخاب و دکمه شروع را بزنید و یک فیلم یک ثانیه ای بگیرید. در این ویدیو از استیکرهای دلخواه و متن جذاب می توانید استفاده کنید و آن برای story انتخاب کنید و یا اگر خواستید می توانید بومرنگ خود را ذخیره کنید.

راهکارهای استفاده از بومرنگ

بومرنگ اینستاگرام تمرکز بر روی محصول و خدمات دارد و بسیاری از مدها و فشن ها از این بومرنگ برای تبلیغ محصولات خود استفاده می کنند و این امر باعث تشویق کاربران و افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

همچنین هویت برند شما با یک ویدیو کوتاه باعث جلب توجه می شود و چون در لحظه گرفته می شود  کمک می کند تا مخاطب با هویت برند شما آشنا شود و یک روش عالی برای معروف شدن برند شما می شود.

یکی دیگر از راهکارهای استفاده از بومرنگ سرعت آن می باشد که هنگام فیلمبرداری حرکات کندتر و تندتر و یا به جلو و عقب می رود و خیلی سریع این کار انجام می شود و یک صحنه جالب و شگفت انگیز را به وجود می آورد که همین مسئله ویدیو را جذاب می کند و مخاطبان زیادی آن را می بینند و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

از دیگر راهکارها برنامه ریزی است که بهترین فرصت در بومرنگ برنامه ریزی درست استفاده از نور ، ترکیب موقعیت و کنترل روی آن می باشد.

چرا از بومرنگ برای کسب و کار خود استفاده می کنید ؟

بومرنگ اینستاگرام یک راه استفاده از اینستاگرام برای مشاغل و کسب و کارهای کوچک می باشد که بسیار جالب و سرگرم کننده است و توجه مخاطبان را به خود جلب می کند و باعث جذب مشتری و افزایش فالوور در اینستاگرام می شود و به راحتی می توان بومرنگ را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید و یا در استوری به اشتراک بگذارید.

سخن پایانی

بومرنگ اینستاگرام یک قابلیتی جذاب است که باعث تبلیغ از محصول شما می شود و شما می توانید این ویدیوها و تصاویر را با هم به اشتراک بگذارید به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه سفارش و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.