بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام زمانی است که کاربران بیشترین فعالیت را در اینستاگرام دارند و همه به صورت آنلاین هستند . تعامل کاربران و مشارکت آنها و تعداد کامنت ها و لایک ها در زمان پست بسیار مهم می باشند.

اینستاگرام از تاثیرگذارترین شبکه های اجتماعی می باشد که در کسب و کارها کمک بسیاری می کند و از مهمترین دلایل افزایش فروش انتخاب ساعت مناسب برای تبلیغات از کسب و کار خود می باشد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام می پردازیم.

چرا زمان انتشار پست در اینستاگرام مهم است ؟

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام زمانی است که کاربران بیشترین فعالیت را در اینستاگرام دارند و همه به صورت آنلاین هستند . تعامل کاربران و مشارکت آنها و تعداد کامنت ها و لایک ها در زمان پست بسیار مهم می باشند و رفتن به اکسپلور را بیشتر می کند و انتخاب زمان درست و مناسب در میزان بازدهی پست شما بسیار تاثیرگذار است و باعث می شود که کاربران بیشتری از کسب و کار شما و پست های شما بازدید کنند به همین منظور شما عزیزان میتوانید برای خرید فالوور اینستاگرام به وبسایت هپی فالوور مراجعه کنید.

نکات مهم در انتخاب زمان مناسب

در ادامه با ما همراه باشید تا یک سری نکات مهم در انتخاب زمان مناسب به شما عزیزان بگوییم:

تایم کاری مخاطبان و شاغلین

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام به تایم کاری مخاطبان بستگی دارد یعنی افراد شاغل در زمان صبحگاهی ۶ تا ۸ صبح و زمان استراحت ۱ تا ۳ بعدازظهر و ۶ تا ۸ عصر در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه بهترین زمان انتشار پست ها و تبلیغات از کسب و کار خود می باشد و در روزهای تعطیل ۹ تا ۱۱ صبح و ۲ تا ۵ عصر بسیار وقت مناسبی می باشد که می توانند بیشترین فعالیت را در اینستاگرام داشته باشند و در این ساعات روش خوبی برای افزایش تعامل با کاربران است و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

آخر هفته مورد علاقه مخاطبان است

معمولا آخرین روز کاری چهارشنبه می باشد که آخر هفته است و کارمندان خسته از سر کار خود به منزل برمی گردند و بیشتر در فضاهای مجازی وقت خود را می گذرانند.

زمان تعطیلات 

در روزهای تعطیل همه افراد به دنبال برنامه ریزی برای خانواده خود هستند و گذاشتن پست باعث می شود که بازدید زیادی نداشته باشید و می توان گفت بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام روزهای تعطیل نیست چون همه کاربران به نوعی سرشان شلوغ است.

ابزار شناسایی بهترین زمان پست گذاشتن چیست ؟

بهترین ابزار شناسایی  insight  می باشد که تمام اطلاعات فالوورها و تمام زمانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند را به شما نشان می دهد که باید به بخش  insight  در اینستاگرام بروید و فعالیت کاربران را در طول هفته مشاهده می کنید و همینطور می توانید فالوورهای مرد از فالوورهای زن را مشخص کنید که این موضوع برای تعیین بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام بسیار مهم است.

بهترین زمان پست با فالوورها چه ارتباطی دارد؟

شناخت فالوورها بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام را مشخص می کند که بعضی از فالوورها خانم های خانه دار هستند و در طول روز آزادی بیشتری دارند ولی اگر فالوورهای شما شاغل باشند بعد از زمان کاری بهترین زمان پست گذاشتن می باشد و همین امر باعث می شود که افزایش فالوور در اینستاگرام داشته باشید.

محتواهای پیج بسیار مهم است 

یکی از مهمترین مواردی که در شناختن بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام کمک می کند محتواها می باشد که شما باید در نظر بگیرید که فالوورهای شما چه محتواهای را بیشتر علاقه دارند . وقتی شخصی خسته از سر کار برمی گردد آیا پست های سرگرم کننده را بیشتر دوست دارد یا پست های آموزشی اصلا آیا با کسب و کار شما این محتواها ارتباطی دارد یا خیر پس محتواها بسیار گزینه مهمی می باشند و باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شوند.

چند ترفند برای گذاشتن پست در اینستاگرام

فالوورها منتظر پست شما باشند 

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام زمانی است که پیج شما کاربران زیادی دارد و شما می توانید ساعات پست گذاشتن خود را برای فالوورها اعلام کنید و به فالوورهای خود خبر دهید.

هر پست را در زمان خود انتشار دهید 

بعضی از پست ها خاص است مثلا اگر پست شما در باره تابستان است باید همان تابستان آن را منتشر کنید و موقعیت را در نظر بگیرید و یا اگر همه در مورد یک مسئله اجتماعی صحبت می کنند پست شما هم در این رابطه باشد. 

سعی کنید چند بار در روز پست نگذارید

یکی از مسائل بسیار مهم برای افزایش فالوور در اینستاگرام این است که یک بار پست بگذارید چون گذاشتن پست زیاد باعث می شود که فالوورها خسته شوند.

سخن پایانی

بهترین زمان انتشار پست در اینستاگرام بستگی به فالوورها و محتواهای پست شما دارد که به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از بهترین ساعات برای گذاشتن پست های خود و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.