حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

همانطور که می دانید اینستاگرام قوانینی برای فعالیت فالو کردن ، لایک کردن و کامنت گذاشتن دارد که اگر این قوانین را کاربران رعایت نکنند با پیام اکشن بلاک روبرو می شوند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام می پردازیم.

همانطور که می دانید اینستاگرام قوانینی برای فعالیت فالو کردن ، لایک کردن و کامنت گذاشتن دارد که اگر این قوانین را کاربران رعایت نکنند با پیام اکشن بلاک روبرو می شوند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام می پردازیم به همین منظور شما عزیزان میتوانید برای خرید فالوور اینستاگرام به وبسایت هپی فالوور مراجعه فرمایید.

رفع مشکل اکشن بلاک Action B locked

برای حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام ابتدا باید پسورد و اکانت اینستاگرام خود را تغییر دهید و از اکانت خود خارج شوید و تمام فعالیت های قبلی را پاک یا حذف کنید و بعد مودم اینترنت خود را خاموش و روشن کنید تا آی پی اتصال شما عوض شود که با این روش مشکل اکشن بلاک شما رفع می شود که به راحتی شما می توانید افزایش فالوور در اینستاگرام خود داشته باشید.

روش های پیشگیری از اکشن بلاک

برای حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام باید به این روش ها دقت کرد مثلا در زمان استفاده از اینستاگرام نباید از فیلترشکن استفاده کرد و اگر آی پی شما از یک کشور به کشور دیگر تغییر کند اکشن بلاک می شوید. همچنین در شرایط عادی چند بار به یک پیج سر نزنید و یا روزانه یک هشتک خاص را سرچ نکنید و یا در یک روز پست های تکراری را لایک نکنید و قوانین فالوو کردن را رعایت کنید تا باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شوید.

قواعد در رابطه با فعالیت در اینستاگرام

در یک زمان کوتاه پست های خود را منتشر نکنید و از ۳۵۰ لایک بیشتر نباید باشد و در هر ساعت ۲۰ فالوو بیشتر انجام ندهید و اگر پیج شما قدیمی است تا ۶۰ فالوو در ساعت می توانید انجام دهید که رعایت کردن این قواعد باعث افزایش فالوور در اینستاگرام می شود.

رعایت کردن قواعد درج کامنت

کامنت گذاری یک فعالیتی است که در آن ارسال گزارش مزاحمت وجود دارد که بعضی از افراد در زیر پست های شما کامنت می گذارند و می توانند شما را اسپمر به اینستاگرام گزارش کنند که اینستاگرام پی گیری می کند.

استفاده از ربات های اینستاگرام

برای حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام استفاده از ربات ها اشتباه می باشد . یعنی اینستاگرام نسبت به این ربات های فالو و آنفالو بسیار حساس است و در صورتی که از این ربات ها درست استفاده نکنید بلاک می شوید که برای حل این مسئله باید فعالیت ربات ها را محدود کنید و تعداد لایک ها را کم کنید و رباتی را استفاده کنید که فعالیت های بهتری دارد و احتمال بلاک شدن ندارد که اگر به قوانین اینستاگرام دقت کنید شما می توانید باعث افزایش فالوور در اینستاگرام خود شوید.

درخواست بازبینی برای خروج از اکشن بلاک

یکی دیگر از راه های حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام درخواست بازبینی برای اینستاگرام است. زمانی که پیام را برای اینستاگرام ارسال می کنید این راه تاثیر زیادی دارد چون وقتی دستی پیام را به اینستاگرام می فرستید اینستاگرام متوجه می شود که شما ربات نیستید و درخواست شما را بررسی می کند . در بعضی مواقع ممکن است که گزینه درخواست رفع بلاک وجود نداشته باشد که باید به اینستاگرام توضیح دهید که امکان لایک یا فالو کردن را ندارید که این روش هم بسیار موثر است.

استفاده از تبلیغات برای خروج از اکشن بلاک

یکی دیگر از راه حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام استفاده از یک حساب دیگر برای تبلیغ صفحه و یا یکی از سایت ها می باشد که این کار باعث رفع بلاک می شود چون این بلاک ها موقتی است و اینستاگرام با این موضوع ساده تر برخورد می کند و همین امر باعث می شود که شما افزایش فالوور در اینستاگرام داشته باشید.

سفارش و حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

برای از بین بردن و رفع مشکل اکشن بلاک اینستاگرام شما می توانید به سایت شرکت هپی فالوور مراجعه و نحوه سفارش و رفع اکشن بلاک و افزایش فالوور در اینستاگرام  را مشاهده نمایید و کارشناسان شرکت هپی فالوور آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

سخن پایانی

برای رفع حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام باید هیچ کار اشتباهی انجام ندهید چون این بلاک ها موقتی است و بعد از ۲۴ ساعت رفع می شود و به علت نارضایتی کاربران سختی های خود را اینستاگرام کمتر اعمال می کند به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید .