چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم ؟

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم ؟

اینستاگرام قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها را فعال کرده است و با این ویژگی شما می توانید لایک پست های خود را فعال یا غیر فعال کنید تا دیگران لایک های شما را مشاهده نکنند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی اینکه چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم می پردازیم .

اینستاگرام قابلیت مخفی کردن تعداد لایک ها را فعال کرده است و با این ویژگی شما می توانید لایک پست های خود را فعال یا غیر فعال کنید تا دیگران لایک های شما را مشاهده نکنند به همین منظور ما در این مقاله به بررسی اینکه چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم می پردازیم .

حذف تعداد لایک ها در پست های منتشر شده

در مورد اینکه چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم باید بگوییم که اگر پستی را قبلا انتشار داده اید می توانید تعداد لایک های آن را مخفی کنید که برای این کار باید روی دکمه سه نقطه بالای پست را لمس کنید و  Hide like count  را انتخاب کنید و در صورت تمایل می توانید گزینه سه نقطه Un hide like count  را بزنید و لایک ها را نشان دهید که البته بعضی از افراد در زمینه کسب و کار تمایل دارند که لایک ها مشخص باشد تا باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شود و بعضی دوست دارند که لایک های آنها و کامنت ها مشخص نباشد و پنهان بماند که برای این مسئله اینستاگرام کمک می کند همچنین از خدمات وبسایت ما میتوان به خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد.

مخفی کردن تعداد لایک ها در پست های جدید

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم برای پست های جدید بدین صورت است که تصویر مورد نظر را از گالری یا دوربین انتخاب و بعد از ویرایش تصویر وارد بخش تنظیمات پست می شوید آخرین گزینه Advanced Setting   یا تنظیمات پیشرفته را انتخاب و روی آن کلیک کنید و اولین گزینه Hide like and view counts of this post  را فعال و به این ترتیب لایک ها  دیده نمی شود.

مخفی کردن لایک ها در کل اینستاگرام

اگر شما تمایل ندارید که لایک ها و کامنت ها را روی پست دیگران و پست خود مشاهده کنید باید تنظیمات اینستاگرام را باز کرده و وارد بخش Privacy و بعد posts شوید و بعد گزینه Hide like and view counts   را فعال کنید و دیگر لایک ها و کامنت ها را مشاهده نمی کنید و کل فعالیت لایک و کامنت در اینستاگرام خود پنهان می شود.

چرا اینستاگرام ویژگی پنهان کردن لایک ها را اضافه کرد؟

در مورد اینکه چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم باید به این موضوع اشاره کرد که کاربران اینستاگرام اکثر جوانان هستند و چون لایک ها بر روی آنها تاثیر گذار است به همین علت اینستاگرام سعی دارد که این اضطراب اجتماعی را از بین ببرد و محیط امنی در اینستاگرام به وجود آورد . البته بعضی از کارشناسان معتقد هستند که که افراد باید تمرکز خود را روی تولید محتوای خوب و فعالیت درست بگذارند تا باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شود و کاربران بیشتری به اینستاگرام روی بیاورند و از این شبکه اجتماعی همه افراد استفاده کنند.

هدف اصلی مخفی کردن لایک اینستاگرام و فالوورها

علت اصلی مخفی کردن لایک اینستاگرام و فالوورها برای جلوگیری از فشارهای روحی است و تا حد زیادی به سلامت روح و روان انسان کمک می کند و به طور کلی فعالسازی قابلیت مخفی کردن لایک در اینستاگرام و پنهان کردن فالوورها دلایل زیادی دارد مانند کمک به سلامت روح و روان کاربران ، جلوگیری از سوء استفاده از سایت ها ، محافظت از امنیت حریم خصوصی کاربران کم سن و سال و اکانت های تبلیغاتی باعث شده است که قابلیت حذف لایک ها انجام شود و فالوورها نشان داده نشوند.

نحوه سفارش و مخفی کردن لایک و افزایش فالوور در اینستاگرام

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم که این موضوع بسیار مهم است که اینستاگرام به این قابلیت بسیار توجه می کند و به خاطر همین مسئله شما  می توانید به سایت شرکت هپی فالوور مراجعه و نحوه سفارش و مخفی کردن لایک ها و افزایش فالوور در اینستاگرام را مشاهده نمایید و یا می توانید با کارشناسان شرکت هپی فالوور به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در این زمینه مشاوره و راهنمایی بگیرید.

سخن پایانی

چگونه لایک اینستاگرام را مخفی کنیم یک موضوعی است که بسیار مهم است و برای کاربران بسیار با ارزش است و برخی از افراد تمایل دارند که لایک های خود را از دیدن عموم مردم پنهان کنند که در این صورت این قابلیت و ویژگی در اینستاگرام در اختیار افراد قرار گرفته است به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه قابلیت حذف لایک ها و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.