دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام یا همان Verified Badge  که در کنار نام پروفایل شما نشان داده می شود رسمی بودن اکانت شما را بیان می کند و باید اطلاعاتی مانند نام ، مشخصات ، فعالیت خود ، عکس از پاسپورت ، مدرک هویتی شما را مشخص می کند که باید این اطلاعات را تکمیل کنید.

همانطور که می دانید برای اینکه اکانت شخصی یا برندی رسمی باشید و از اکانت های تقلبی شناسایی شوید باید تیک آبی داشته باشید که این قابلیت در اینستاگرام ایجاد شده است به همین منظور ما در این مقاله به بررسی دریافت تیک آبی اینستاگرام می پردازیم.

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام یا همان Verified Badge  که در کنار نام پروفایل شما نشان داده می شود رسمی بودن اکانت شما را بیان می کند و باید اطلاعاتی مانند نام ، مشخصات ، فعالیت خود ، عکس از پاسپورت ، مدرک هویتی شما را مشخص می کند که باید این اطلاعات را تکمیل کنید که در این حالت تیک آبی به شما تعلق می گیرد و این تیک آبی نشان دهنده معتبر بودن اکانت شما می باشد همچنین از خدمات وبسایت ما میتوان به خرید فالوور اینستاگرام اشاره کرد.

شرایط و نکات مهم برای گرفتن تیک آبی

برای گرفتن و دریافت تیک آبی اینستاگرام باید به یک سری نکات توجه کرد . ابتدا اکانت شما باید اعتبار داشته باشد و اکانت های جنبه تفریحی تیک آبی نمی گیرند‌. دومین نکته این است که اکانت شما خاص باشد و اکانتی تایید می شود که برای برند یا کسب و کار شما باشد و اگر چند اکانت داشته باشید فقط یکی از آنها مورد تایید در اینستاگرام قرار می گیرد. نکته بعدی اینکه برای تایید اکانت شما باید تمام اطلاعات وارد شده درست باشد و حداقل یک پست داشته باشید . آخرین نکته این است که در صورتی اکانت شما تایید می شود که فعالیت زیادی در اینستاگرام داشته باشید و توسط افراد دیگر جستجو شوید و این امر هم باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود و هم فعالیت شما اگر زیاد باشد مورد توجه اینستاگرام قرار می گیرید.

نحوه درخواست تیک آبی اینستاگرام

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و وارد پروفایل خود شوید و آیکون سه نقطه را لمس و دکمه تنظیمات setting  را انتخاب کنید و در صفحه تنظیمات اکانت را انتخاب و درخواست تایید Request Verification را بزنید و در این صفحه اطلاعات شما را درخواست می کند و این اطلاعات را کامل کنید و حوزه فعالیت پیج خود را انتخاب کنید و بعد از پر کردن اطلاعات مدارک خود را آپلود کرده و در انتها دکمه ارسال یا send را بزنید . اینستاگرام اطلاعات شما را بررسی کرده و حداقل دو روز زمان می برد و بعد از بررسی نهایی تیک آبی را برای شما ارسال می کند.

چگونه شانس دریافت تیک آبی را بالا ببریم ؟

 تعداد فالوررهای اینستاگرام را زیاد کنید

برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید فالوورهای خود را افزایش دهید که این مسئله باعث می شود که اینستاگرام شما را یک فرد شناخته شده و مشهور در نظر بگیرد و افزایش فالوور در اینستاگرام یک مورد بسیار مهم برای تایید رسمی بودن اکانت شما محسوب می شود.

نماد یک برند معروف باشید

یکی دیگر از مسائل مربوط به تیک آبی این است که نماد یک برند و یا کسب و کار خود باشید و این امر شانس دریافت تیک آبی را افزایش می دهد و ارائه نماد یک برند یا کسب و کار باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما هم می شود و هم مورد تایید رسمی بودن اکانت شما می شود . برندهای که خدمات عمومی ارائه می دهند و ارتباط زیادی با فالوورها دارند بیشتر در راستای تایید اینستاگرام و تیک آبی هستند.

اکانت های اصلی را با نام خود بسازید

هدف اینستاگرام از ارائه و دریافت تیک آبی اینستاگرام نمایش دادن اکانت رسمی یک فرد یا برند است و آن را از اکانت های تقلبی دور می کند پس اگر تعداد اکانت های جعلی شما افزایش پیدا کند نمایش اکانت رسمی شما نسبت به سایر اکانت های جعلی بیشتر می شود.

فعال باشید

یکی دیگر از راه های دریافت تیک آبی در اینستاگرام فعال بودن در این شبکه اجتماعی است و سنجش میزان فعالیت شما بسیار اهمیت دارد و فعالیت زیاد شما باعث افزایش فالوور در اینستاگرام شما می شود و هم شما تیک آبی را می توانید دریافت کنید.

از پست های منفی و نامناسب دوری کنید

عدم توهین به دیگران و عدم استفاده از پست های نامناسب باعث جلب فالوورها و افزایش فالوور در اینستاگرام می شود و افراد بیشتر جذب شخصیت شما قرار می گیرند و توهین و بحث های غیر اخلاقی در شبکه ایستاگرام جایی ندارد.

سخن پایانی

دریافت تیک آبی اینستاگرام برای اکانت های معمولی امکان پذیر نمی باشد و حتما باید اکانت شاخص و رسمی باشد به همین منظور شما می توانید با شرکت هپی فالوور ارتباط و از نحوه سفارش  تیک آبی و افزایش فالوور در اینستاگرام اطلاع حاصل کنید.