فالوورهای فیک اینستاگرام چگونه حذف می شوند؟

فالوورهای فیک اینستاگرام چگونه حذف می شوند؟

این روزها داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام یکی از مهمترین شاخصه برای اعتبار پیج شده است از این رو خیلی ها دوست دارند که تعداد فالوورهای آن ها زیاد باشد به همین ترتیب برای رسیدن به این مهم خیلی از دوستان به فالوور فیک فکر می کنند و دست به خرید فالوور اینستاگرام می زنند. این فالوور های فیک در صورتی که به درستی انتخاب و انجام نشود می تواند آسیب جدی به پیج و کسب و کار فرد بزند.

فالوورهای فیک اینستاگرام چگونه حذف می شوند؟ این روزها داشتن فالوور زیاد در اینستاگرام یکی از مهمترین شاخصه برای اعتبار پیج شده است از این رو خیلی ها دوست دارند که تعداد فالوورهای آن ها زیاد باشد به همین ترتیب برای رسید ن به این مهم خیلی از دوستان به فالوور فیک فکر می کنند و دست به خرید فالوور اینستاگرام می زنند. این فالوور های فیک می تواند در صورتی که به درستی انتخاب و انجام نشود می تواند آسیب جدی به پیج و کسب و کار فرد بزند. 

الگوریتم های خاصی وجود دارد که اینستاگرام با به کارگیری آن می تواند فالوور فیک را شناسایی کند. آن ها را حذف نماید در برخی مواقع دسترسی به پیج را از بین می برد. برای اینکه بتوانید از این امر مصون بمانید در این مقاله به شما آموزش می دهیم گه چگونه فالورهای فیک را حذف کنید.

آشنایی با فالوورهای فیک اینستاگرام 

فالوور فیک در اینستاگرام به آن دسته از پیج هایی گفته می شود که تنها برای دنبال کردن و افزایش فالوور پیج های دیگر ایجاد شده اند. این پیج های برای اشخاص حقیقی نمی باشد اما می تواند تاثیر زیادی بر روی تعداد فالوورها داشته باشد. این درحالی ست که افراد فکر می کنند تنها راه  دیده شدن بالا بودن تعداد فالوورهای پیج می باشد. اما بسیاری از برندها این را فهمیده اند که داشتن تعداد زیاد فالوور تنها راه دیده شدن نیست و اقدام به پاک کردن فالوورهای فیک کرده اند. به منظور رشد پیج می توانید از تعاملاتی مانند لایک کردن، کامنت گذاشتن و یا تبادلات استفاده کنید که تاثیر بسیار زیادی بر روی بر روی رشد و معرفی محصولات شما خواهد داشت. 

تفاوت فالوور فیک و فالوور روح 

ممکن است در ابتدا فکر کنید که این دو یکی هستند اما با توضیحاتی که داده خواهد شد متوجه تفاوت می شود. 

فالوور فیک در واقع فالوورهایی هستند که در واقع پیج آن ها وجود ندارد و تنها ربات اینستاگرام هستند و نمی توانند با پیج شما تعاملاتی داشته باشند. اما فالوورهای روح به آن دسته از فالوورهای می گویند که بر اساس الگوریتم های مختلف اینستالگرام پیج شما و یا پست های شما برای آن ها نمایش داده نمی شود به همین دلیل نمی توانند برای شما لایک، کامنت و یا تعاملی داشته باشند. 

ضرر فالوور فیک برای پیج های فروش 

کم شدن تعامل فالوورها با شما 

فالوورهای فیک در واقع هرگز پستی را ندیده اند لایک نکرده اند و قاعدتا نظری هم در مورد آن ها نخواهند داشت. اگر شما پیج خود را با فالوورهای بالا معتبر کنید در آینده به راحتی به شما و کسب و کار و اعتبارتان صدمه خواهد زد. 

عملکرد مناسبی را نخواهید داشت 

با خرید فالوور اینستاگرام شما نمی توانید به این نتیجه برسید که پست شما و محصولتان چه بازخوردی دارد. اگر تعداد زیادی از فالوورهای شما فیک باشند شما نمی توانید ارتباط درستی با مخاطب هدف داشته باشید. در این صورت متوجه نخواهید شد که محصول شما و یا پست های شما چه میزان تاثیر دارد. به علاوه نمی توانید فالوورهای خود را به مشتری واقعی تبدیل کنید. 

حذف فالوورهای فیک توسط اینستاگرام 

الگوریتم های جدید اینستاگرام می تواند فالوورهای فیک را شناسایی و حذف کند به همین ترتیب هر گونه لایک یا کامنتی که توسط این فالوورها ارسال شده باشد حذف خواهد شد.

مطلع شدن رقیبان از این موضوع 

در صورتی که شما دارای فالوور فیک باشید و رقیب شما متوجه این امر بشود، به راحتی با همین بهانه می تواند از شما جلو بیفتد. با همین روش می توند اعتمادی که فالوورها و مخاطبان به شما داشته اند را می گیرد. در همین حین شما از صفحه رقبا کنار زده خواهید شد و اعتبار خود را از دست می دهید. 

کاهش اعتبار و شهرت برند شما را به همراه دارد 

فالوور فیک می تواند اعتبار برند شما را زیر سوال ببرد و فرصت شغلی و کسب درآمد آنلاین را از شما می گیرد این درحالی ست که خرید فالوور فیک به درستی انجام نشود.

چگونه می توان فالوورهای فیک را شناسایی کرد؟ 

در سال های گذشته اعلام شد که ربات های مختلفی نقش کاربران اینستاگرامی را بازی می کنند از همین رو به منظور حذف این فالوورهای راه مختلفی شنیده شد. راه هایی که برای حذف فالوورهای فیک وجود دارد به صورت رایگان عمل می کند. از این راه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

داشتن کامنت هایی بی ربط 

در صورتی که شما کامنت هایی را در یک پیج اینفلوئنسری مشاهده می کنید که بی ربط و بدون محتواست باید به آن برند یا پیج شک کنید. این مورد تنها از دست ربات های اینستاگرامی بر می اید. 

پایین بودن کیفیت محتوا 

ممکن است اینفلوئنسرها با توجه به تولید محتوایی با سطح کیفیت پایین تر از متوسط، دنبال کنندگان زیادی داشته باشند. این مورد نیز می تواند زنگ خطری برای فالوورهای فیک باشد. 

نسبت فالوور ها به فالووینگ های پیج 

در صورتی که اینفلوئنسرها تعداد فالووینگ های بیششتری نسبت به فالوورهای خود داشته باشند می تواند یک نشانه برای فالوورهای فیک باشد. 

بسیاری از ربات های اینستاگرامی در مقابل فالو، فالو می کنند. در صورتی که تعداد فالوورها کمتر باشد یعنی اینفلوئنسر از این ربات ها استفاده کرده و اینستاگرام فیک بودن فالوورها را تشخیص داده است. 

اینفلوئنسرها معمولا با داشتن تعداد بالای فالوورها می توانند تاثیر گذار باشند.

افزایش فالوورها به صورت یک شبه 

این مورد می تواند به راحتی نشان دهنده این باشد که اینفلوئنسر تعداد زیادی از ربات های اینستاگرامی را در طول مدت زمان کم خریداری کرده است. 

تعاملات پیج 

از عوامل مهمی که نشان می دهد فالوورها فیک هستند میزان تعاملات می باشد. تعاملات مختلف پیج مانند شیر، کامنت، لایک و سیو ها با توجه به فالوورها می تواند یکی از راه های شناسایی فاوورهای فیک باشد. 

تمام این موارد زمانی رخ می دهد که شما با اطلاعات پایین و به غلط دست به خرید فالوور بزنید.