فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟ همانطور که دیده اید برخی از پیج ها در اینستاگرام دارای فالوورهای زیادی هستند. این روزها داشتن تعداد فالوورهای زیاد باعث جلب توجه بسیاری از افراد می شود و می تواند به کسب و کارهای اینترنتی رونق بخشد. 

فالوور فیک اینستاگرام چیست؟ همانطور که دیده اید برخی از پیج ها در اینستاگرام دارای فالوورهای زیادی هستند. این روزها داشتن تعداد فالوورهای زیاد باعث جلب توجه بسیاری از افراد می شود و می تواند به کسب و کارهای اینترنتی رونق بخشد. 

به منظور رشد هرچه بیشتر پیج خود شما نیز می توانید اقدام به خرید فالوور کنید. در این صورت با همین کار ساده به راحتی با هم صنف های خود رقابت خواهید کرد. و در صورتی که به تبلیغات درستی اقدام کنید می توانید حتی از آن ها جلوتر بزندی. 

اما به یاد داشته باشید اگر شما فالوورهای کمی داشته باشید نمی توانیئ به راجتی افراد وارد پیج خود کنید. 

با وجود این که شما فالوورهای ایرانی خریداری کنید، از بین آن ها نیز ممکن است تعدادی مشتری پیدا کنید و آن ها به عنوان یمی از فالوور های همیشگی شما در پیجتان حضور خوهند داشت. اما در صورتی که تنها برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان، اقدام به خرید فالوور کرده ایند دیگر مهم نیست ایرانی باشند یا خیر.

کاربرد فالوور فیک برای تمامی پیج های اینستاگرام 

مزایای فالوور فیک 

خرید فالوور اینستاگرام از نوع فیک یک راه بسیار عالی برای جذب کاربران واقعی می باشد. تصور کنید یک پیج هر چند محتوای قوی داشته باشد اما تعداد فالوور آن کم باشد، چه حسی در شما ایجاد می کند؟ ممکن است شما اصلا وارد آن پیج نشوید و پست هایش را نگاه هم نکنید. اما این مسئله زمانی که تعداد دنبال کنندگان بیشتر باشد برعکس می شود. شما به سراغ پست ها می روید و از اینکه این پیج را پیدا کرده اید حس خوبی می گیرید. بدون توجه به اینکه ممکن است بیشتر فالوورهای این پیج فیک باشند. شما تنها جذب تعداد بالای دنبال کنندگان شده اید.

بنابراین فالوور فیک به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی فالوورهای واقعی را جذب کنید. در صورتی که محتوای پیج شما قوی باشد این کاربر به دنبال کننده شما تبدیل شده و به راحتی می توانید او را به چشم مشتری ببینید. 

در صورتی که دو صفحه نیز محصولات متفاوتی داشته باشد و مشتری قصد خرید داشته باشد به پیجی اعتماد می کند که تعداد فالوور بالاتری دارد. بنابراین داشتن فالوور فیک اما تعداد کم باعث می شود شما از رقیبان خود جلو بزنید. 

با فالوور فیک اعتماد سازی کنید

درست است که اینستاگرام یک فضای مجازی ست اما تمام کاربران آن واقعی هستند و باید اعتماد آن ها را برای فروش محصولات جلب کرد. در صورتی که شما تعداد فالوورهای شما تناسبی با تعداد لایک ها و یا بازدید شما نداشته باشد کاربر نمی تواند به شما و پیجتان اعتماد کند. و این مسئله را به راحتی متوجه خواهد شد.  اما به راحتی می توانید با داشتن فعالیت به جا و مستمر در اینستاگرام به توازن اعداد برسید. 

به منظور بالا بردن لایک ها نیز به خرید نیاز دارید 

به طور کلی شما فالوور فیک خریداری می کنید که بازدید پیجتان بالا برود اما فالوور های فیک نمی توانند با صفحه شما تعاملی داشته باشند. بنابراین برای اینکه بتوانید بین تعداد فالوورها و لایک ها تناسب ایجاد کنید باید اقدام به خرید لایک کنید.  در این صورت با بالا بودن تعداد فالوورها و لایک ها افراد به پیج شما و بازخوردهایی که در پیج شما وجود دارد، اعتماد میکنند. 

تبدیل فالوور فیک به فالوور واقعی در اینستاگرام 

در صورتی که شما در اینستاگرام دارای صفحه ای برای کسب و کار هستید و یا مدیریت صفحه را به عهده دارید و تنها مشکل شما جذب فالوور است می توانید از این راه کارها استفاده نمایید. 

محتوای سرگرم کننده و غنی تولید کنید 

در صورتی که در اینستاگرام کاربری شما را دنبال می کند به منظور این است که بتواند از محتوای صفحه شما استفاده کند. در صورتی که محتوا و پست شما را بپسندد آن را برای دوستان خود نیز ارسال می کند. در این حالت کاربران شما ناخواسته برای شما بازاریابی انجام می دهند و می توانند فالوورهای زیادی را به پیج شما روانه کنند. به طور مثال اگر کار شما فست فود است می توانید از پشت صحنه کارمندان و غیره و غیره کلیپ بسازید و منتشر کنید این کار می تواند کاربران پیج شما را به مشتری تبدیل کند. 

تبلیغ در اینستاگرام

یکی دیگر از راه هایی که برای جذب فالوور واقعی به شما کمک می کند تبلیغ در اینستاگرام است. در این روش شما یک پست یا یک کلیپ را در صفحات دیگران منتشر می کنید و کاربران آن پیج شما را نیز دنبال می کنند. این روش هزینه بیشتری دارد اما بازدهی بالاتری نیز دارد. تبلیغات هدفمند در اینستاگرام را افراد مشهور انجام می دهند که به آن اینفلوئنسر مارکتینگ می گویند. در این صورت می توانید تعداد زیادی دنبال کننده جذب کنید و آن ها را به مشتری تبدیل کنید. 

استفاده از ربات اینستاگرام 

از کم هزینه ترین راه های جذب فالوور اینستاگرام می توان به ربات اینستاگرام اشاره کرد. این ربات ها به طور خودکار کاربران واقعی اینستارگام را دنبال و لایک می کنند و در نتیجه برای شما فالوورهای واقعی را جذب می کنند. 

روش های ذکر شده از بهترین و پر بازده ترین راه های جذب فالوور اینستاگرام می باشد که می توانید از آن ها بهره گیرید و به کسب و کار خود در این فضای مجازی کمک کنید.