چگونه فالوور بخریم

چگونه فالوور بخریم

چگونه فالوور بخریم؟ پیج های مختلفی در اینستاگرام هستند که به دنبال افزایش دنبال کنندگان از طریق خرید فالوور می باشند. کسب و کار ها و افراد معروف معمولا برای بالابردن دنبال کنندگان این کار را انجام می دهند و یا از ربات های اینستاگرام برای اینکار استفاده می کنند. این به این دلیل است 

چگونه فالوور بخریم؟ پیج های مختلفی در اینستاگرام هستند که به دنبال افزایش دنبال کنندگان از طریق خرید فالوور اینستاگرام می باشند. کسب و کار ها و افراد معروف معمولا برای بالابردن دنبال کنندگان این کار را انجام می دهند و یا از ربات های اینستاگرام برای اینکار استفاده می کنند. این به این دلیل است که امروزه اعتبار یک پیج را تعداد دنبال کنندگان مشخص می سازد و مخاطبان از روی این تعداد پیج های معروف را دنبال می کنند. بنابراین در صورتی که شما بخواهید کسب و کار خود را رونق بخشید می توانید این کار را انجام دهید و یک شبه پیج خود را ارتقا بخشید. 

اعتباری که تعداد فالوورها به پیج اینستاگرام می بخشد دلیلی ست که افراد به خرید فالوور و یا ربات های اینستاگرامی رو آورده اند و سایت های مختلفی اقدام به فروش فالوور می کنند. در این صورت تنها کافی ست فرد کمی هزینه کند تا اعتبار پیجش را خریداری کند. 

برخی دیگر نیز به فکر خرید پیج اینستاگرامی هستند، این هم راهی ست که می توان از صفر شروع نکرد. 

با این همه برخی ها سوالات مختلفی در این زمینه دارند که قصد داریم در این مقاله به آن ها بپردازیم. 

از چه طریق می توان برای افزایش فالوور اینستاگرام اقدام کرد 

از راه های پر طرفدار برای اینکه بتوان افزایش دنبال کنندگان را برای شما فراهم کند، خرید فالوور اینستاگرام است. به همین دلیل برخی از سایت ها اقدام به فروش می کنند. ممکن است افراد از طریق سرور فالو بگیر این افراد را به پیج شما روانه کنند که سیستم کار با این سرور ها به اسن صورت است که در قبال فالو باید فالو کنید و امتیاز دریافت نمایید و در نهایت با این امتیازات برای خود فالوور بگیرید. در این صورت مدیر برنامه آیدی فرد را می گیرد و آن را وارد برنامه می کند بعد از آن تعداد فالوور ها افزایش می یابد. 

 بالا بردن اعتبار پیج اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام راه دیگری هم دارد که برخی از سایت های فروش از این طریق اقدام می کنند. این سایت ها پیج شخص را برای تبلیغات به پیج های پر بازدید در ینستاگرام می سپارند و از این طریق فالوور واقعی وارد پیج فرد می شود. البته خودتان نیز می توانید اقدام به تبلیغات کنید اما ممکن است هزینه ای بیشتر بدهید و به دلیل نا آشنا بودن با فضای تبلیغات، فالوور معتبر و زیادی دریافت نکنید. بنابراین بهتر است این کار را به کاردان آن بسپارید تا سرتان کلاه نرود و هزینه بیشتری را پرداخت نکنید.

استفاده از ربات برای افزایش فالوور

این روش که برای افزایش فالوور اینستاگرام می باشد، استفاده از ربات های مخصوص است. این ربات ها می توانند فالوور واقعی و هدفمند را به پیج شما روانه سازند بدون اینکه شما زحمتی کشیده باشید. 

افرادی که از این طریق فالوورهای شما را تامین می کنند مطمئن تر هستند. ربات های اینستاگرام معمولا به اینترنت نیاز ندارند و تحت وب می باشند اما مشکلی که این راه دارد این است که باید رمز پیج خود را نیز به فروشنده بدهید. این به دلیل این است که باید پیج روی ربات فعال گردد تا شروع به فالو و لایک کند در این صورت پیج شما  بازدید بیشتری خواهد داشت و دنبال کنندگان بیشتری را جمع خواهید کرد. 

استفاده از تبلیغات برای افزایش فالوور

از موثرترین راه ها برای افزایش فالوور استفاده از افراد معروف در اینستاگرام می باشد. حتما شما نیز این تبلیغات که از طریق این افراد انجام می شود را دیده اید. اما این روش برای افرادی مناسب است که پیج تجاری و برند مخصوص دارند. بر خی از سایت ها با همکاری این پیج ها سایت خرید فالوور دارند. 

این روش نسبت به روش های دیگر مطمئن تر و موثر تر می باشد. اما این روش تبلیغات هزینه بالایی دارد و بیشتر اینفلوئنسرها مایلند برای برندهای معروف تبلیغات داشته باشند. 

شما با انتخاب یکی از این روش ها می توانید تعداد دنبال کنندگان پیج خود را افزایش دهید. در صورتی که نمی توانید از این روش ها استفاده کنید بهتر است از سایت های معتبر تقاضا کنید تا این کار را برای شما انجام داده و اعتبار پیجتان را در عرض چند روز افزایش دهید و بعد از آن با تولید محتوا فالوور های خود را به مشتری و خریدار تبدیل کنید.