فالوور ایرانی

فالوور ایرانی

تاثیر گذار ترین روش برای بالا بردن اعتبار پیج، خرید فالوور ایرانی می باشد. اما نکته ای خیلی از افراد نگران آن هستند این است که بعد از مدتی تعداد فالوورها ریزش پیدا می کند. همان طور که قطعا تا الان دیده اید، به دست آوردن فالور در اینستاگرام بسیار مشکل است و باید در ساعات مشخصی از روز به صورت روزانه تولید محتوا کنید و پست بگذارید

تاثیر گذار ترین روش برای بالا بردن اعتبار پیج، خرید فالوور اینستاگرام ایرانی می باشد. اما نکته ای خیلی از افراد نگران آن هستند این است که بعد از مدتی تعداد فالوورها ریزش پیدا می کند. همان طور که قطعا تا الان دیده اید، به دست آوردن فالور در اینستاگرام بسیار مشکل است و باید در ساعات مشخصی از روز به صورت روزانه تولید محتوا کنید و پست بگذارید، به علاوه برای بالا بردن تعاملات نیاز است تا لایک و کامنت بگذارید. در صوتی که در این مورد خیلی نتوانستید موفق عمل کنید باید راه های دیگر را نیز امتحان کنید. مثلا نیاز است تا در پیج های معتبر تبلیغات داشته باشید. این روش از روش های موثر برای افزایش فالور فعال و ایرانی ست اما هزینه های زیادی روی دست شما می گذارد. 

راه بهتری هم برای بالا برن تعداد دنبال کنندگانتان وجود دارد که مقرون به صرفه بوده و به راحتی می توانید فالوور ایرانی و بدون ریزش اینستاگرام را داشته باشید. 

چگونه می توان اعتبار پیج اینستاگرام را افزایش داد؟ 

فالوور ایرانی واقعی به آن دسته از فالوور ها گفته می شود که دارای اکانت واقعی هستند و در اینستاگرام فعالیت دارند و به منظور بازدید از پیج شما و تعاملات با شما به پیجتان وارد می شوند. در صورتی که شما پستی را منتشر می کنید، اگر فردی آن را بپسندد به شما پیوسته و اگر نپسندد با شما ارتباط نخواهد گرفت و پیجتان را دنبال نخواهد کرد. 

بنابراین ممکن است فردی وارد پیجتان شود و بنا بر دلایلی نخواهد دیگر این پیج را داشته باشد، با این حال در نمی توان به طور قطع گفت که افزایش فالوور بدون ریزش است. بنابراین، اختیار فالو و آنفالو کردن هر پیج دست خود فرد است نمی توان کسی را به زور وادار کرد در پیجی بماند. 

روشی مطمئن برای افزایش اعتبار 

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام روشی فوق العاده برای افزایش اعتبار پیج اینستاگرام می باشد. در این روش شماهر تعدادی خریداری کنید به صورت ثابت در پیج شما باقی می مانند. در زمان خرید فالوور ایرانی باید این نکته را بدانید که این افراد تعاملی با پیج شما نخواهند داشت. بنابراین با این کار نمی توانید تعداد لایک و کامنت خود را افزایش دهید. 

برای مشخص تر شدن موضوع باید اینطور بگوییم که فالوور فیک در واقع در اینستاگرام اکانت دارد اما فعالیتی ندارد. 

اما از آن جایی که الگوریتم های اینستاگرام دائما در حال به روز رسانی هستند، اکانت های غیر فعال را بعد از مدتی پاک می کند. بنابراین نمی توان به قطع گفت که فالوور بدون ریزش باقی می ماند. اما این تعداد بسیار کم هستند. 

به طور کلی شما چه با داشتن فالوور فیک و یا فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام ریزش را تجربه خواهید کرد. 

بهترین راه افزایش اعتبار چیست؟

با توجه به اینکه هر دو روش دارای ریزش فالوور هستند، بهتر است اقدام به خرید فالوور ایرانی واقعی در اینستاگرام کنید. برای خرید فالوور ایرانی واقعی باید به دنبال سایت هایی بگردید که فروش واقعی اینستاگرام دارند. این سایت ها معمولا با کمترین هزینه فالوور مورد نیاز شما را تامین می کنند. در این روش نیازی نیست که رمز پیج خود را به مدیر سایت بدهید و تنها نیاز است که پیج شما قفل نباشد. 

در نظر داشته باشید اگر نتوانید محتوای قالب قبولی را با توجه به الگوریتم های اینستاگرام تولید کنید، ممکن است فالوورها پیج شما را ترک کنند و یا در غیر این صورت ممکن است که لاک و کامنتی از آن ها دریافت نکنید به منظور هماهنگ شدن اعداد دنبال کنندگان و لایک و کامنت ها می توانید اقدام به خرید آن ها کنید. 

نتیجه بحث

با توجه به آنچه بیان شد می توان دریافت که هیچ راهی برای افزایش فالوور ایرانی بدون ریزش وجود ندارد حتی فالوور های واقعی نیز بنا بر دلایل مختلف ممکن است پیجی را ترک کنند و یا تعاملی نداشته باشند. اما به طور کلی بهترین راه برای افزایش دنبال کنندگان، خرید فالوور ایرانی واقعی می باشد. در صورت بالا رفتن این تعداد، کسب و کار شما نیز رونق گرفته و با توجه به امر روانشناختی مسئله، افراد بیشتری برای فالو کردن به پیج شما می ایند. 

این را نیز بدانید که فالوور بدون ریزش وجود نداشته و اگر کسی این ادعا را داشت بدانید که دروغی بیش نیست.